Horoskop pro každé znamení na 17. týden roku 2022 od 25.4. do 1.5.2022

24.04.2022 10:29

Beran

Prožíváte podivný mix vnitřních nálad. Jakkoli nejste zvyklí je projevovat, cítíte se zmatení. Máte na výběr širokou škálu pocitů. Buď velké štěstí s příchutí transformace, nebo překonávání překážek, které obtěžují. Je na vás, čemu dáte víc pozornosti

 

Býk

I když máte téma, které nechcete otevírat, strávíte hodně času ve společnosti a užijete si sdílené aktivity. S koncem týdne přijde zklidnění. Vyvrcholí třaskavou novinou nebo rozhodnutím. Dělejte, co musíte a užijte si to.

 

Blíženci

Věci dostávají jasné kontury, už víte, co máte udělat. Zvláště v profesní oblasti překvapíte rychlostí a velkou dávkou energie. Zrajete ke své vnitřní proměně. Velký třesk, který nelze přehlédnout ani zvenčí. Startovní čára je vaše.

 

Rak

Je příjemné cítit podporu partnera. Máte se vypořádat s mnoha novinkami a některé potřebujete s někým probrat. Nabízí se nový druh aktivity, nové společenství lidí. Jestli vás příležitost zaujme, určitě neotálejte. Nemusí se opakovat.

 

Lev

Nastavená omezení jste připraveni respektovat. Budete řešit finanční programy, půjčky nebo investice. Jste otevření inspiracím a novým plánům. Výběr a rozhodnutí je na vás. Otevíráte novou kapitolu v rámci svého postavení.

 

Panna

Náročný úkol dopadne úspěšně. Cokoli je potřeba doplnit, je maličkost, kterou zvládnete. Aktivní oblastí jsou vztahy. Na všechny strany si budete ujasňovat, co vám dávají a co postrádáte. Životní názor i žebříček hodnot potřebují protřepat

 

Váhy

Úspěch člena rodiny vás potěší. I když víte, že pro vás z toho plynou nějaké nesnáze. Poradíte si. Hlídejte si kondici a zdraví. Velké plánování vám nikdo nevymluví, změny jsou na spadnutí. Intuice vám napoví, co udělat.

 

Štír

Týden začnete úspěchem, máte důvod se pochválit. Kromě menších omezení, která jsou daná péčí o rodinu, budete postupovat rozhodně v plnění všech úkolů na seznamu. Nový vítr čekejte ve vztahu. Bude nečekaně osvěžující.

 

Střelec

Finance v pohodě, komunikace náročná, odpočinek nulový. Vychutnáte si pohodu až v kruhu rodiny. Pokud vás nevyvedou z míry některé přehnané požadavky. Chystáte se přestavět svůj všední den. Povede se vám to celkem impozantně.

 

Kozoroh

Finance si vyžádají ještě trochu pozornosti. Pak dostane prostor komunikace a příprava změn, které jste moc neplánovali. Prostě nastala příležitost a vy jdete za ní. Kombinace tvorby a zábavy a akčních kroků. Užijte si svůj start.

 

Vodnář

Odehrávají se důležité události a jakkoli vám dávají zabrat, jsou pozitivní. Uděláte si pořádek ve financích i v hodnotách obecně. Stihnete zařídit mnoho věcí. Domácnost pod vašim vedením projde úžasnými změnami.

 

Ryby

Překonat překážky v hlavě je nejtěžší. Je čas naslouchat hlasu srdce. Dostanete nápovědy a vkročíte do světla. Konečně zaujmete jasný postoj. S novým měsícem přijde příležitost prezentovat sebe i svou práci jinak. Hlasitě a sebevědomě.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 17. týden roku 2022 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: