Horoskop pro každé znamení na 17. týden roku 2021 od 26.4 do 2.5.2021

25.04.2021 10:25

Beran

Citlivost partnera vás nepřekvapí, ale tentokrát si vyžádá více pozornosti. Popřemýšlejte, co jste slíbila a nesplnila. Finanční otázky vás donutí změnit některé plány. Jakkoli vás situace tlačí k rychlému rozhodnutí, dopřejte si čas.

 

Býk

Připravte se na neustálé změny plánů. Nebo raději neplánujte vůbec. Překvapí vás rodina, podniknete menší cesty. Vstřícnost partnera vám pomůže zachovat klid v nečekané situaci. Je čas udělat si radost a pořídit něco jen pro sebe.

 

Blíženci

Vysloužíte si pochvalu i obdiv, ale stále musíte přemýšlet, kam směřovat dál. Někdo se snaží dostat se k vám blíž. Ve vztazích pocítíte jiskření. Ti, co jsou volní, mohou nastartovat novou etapu života. Nechejte věci plynout.

 

Rak

Máte několik témat, které mezi sebou soutěží. Jen vy sama můžete rozhodnout, čemu věnujete pozornost. Rady zvenčí budou líbivé, ale zavádějící. Důvěřujte své intuici. Partner je připravený vás podpořit. Užijete si výlet.

 

Lev

Do cesty se vám postaví překážka a vy si s ní elegantně poradíte. Nezdržujte se obdivem vlastní šikovnosti. Kolem se mihne příležitost realizovat něco, po čem jste toužila. Informační pole kolem vám nabízí nová poznání.

 

Panna

Pohyb událostí na domácí scéně vás zaskočí. Komunikace způsobí zádrhel a bude potřeba věnovat se mnoha věcem najednou. Pragmaticky najdete řešení, pomůžete někomu, kdo bude pomoc potřebovat. A vrátíte se ke svému rytmu

 

Váhy

Kulturní akce konečně vyjde a vy si vychutnáte zážitek, který dlouho chyběl. Inspiruje vás k dalším akcím. Někdo z přátel vám způsobí mrzutou náladu. Kroťte pravdomluvnost, trénujte dar mlčení. Potkáte zajímavou osobnost.

 

Štír

Pracovní prostředí je velmi různorodé. Vaše energie některé inspiruje, jiné postaví spíše do opozice. Pozor na dobře míněné rady, zvláště ty nevyžádané. Partner vám nachystá krásné překvapení. Vychutnáte si, co máte nejraději.

 

Střelec

Domácí půda je dobře naladěná, můžete naznačit, jaké změny máte v plánu. Okamžitý souhlas jistě nečekáte, ale semínko bude zaseto. V práci rutina a zádrhely jako obvykle. Toužíte vycestovat, zmizet, ale zatím to nevyjde.

 

Kozoroh

Opravdu příjemně vás překvapí někdo z přátel. Čeká vás zajímavé setkání, budete obohacena pozoruhodnými informacemi. Čas k přemýšlení ovšem nebude. Inspirace se promítne v plánování budoucích aktivit.

 

Vodnář

Menší investice do rodiny vás zaměstnají na více dnů. Vyřešíte finance i rodičovské povinnosti, vyšetříte čas na přátele. Práce poplyne bez zádrhelů. Ke spokojenosti vám bude chybět jen více spánku a nepotřeba přemýšlení.

 

Ryby

Zkoušení nových věcí vám přinese nadšení. Budete hodně pracovitá. Nároky na sebe ani na druhé nesmíte stále zvyšovat. Vaši lidé mají právo vlastní volby aktivit. Setkání, povídání a smích vás vrátí do pocitu naprosté spokojenosti.

 

zdroj:Horoskop pro každé znamení na 17. týden roku 2021 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: