Horoskop pro každé znamení na 13. týden roku 2021 od 29.3 - 4.4.2021

28.03.2021 11:41

Beran

Lehká nervozita se kolem vás táhne už pár dnů. Hodnocení situace by ovšem bylo předčasné. Práce vás překvapí spíše příjemně, posunete se nečekaným směrem. S důležitým rozhodováním buďte opatrní. O pozornost si řeknou děti. 

 

Býk

Čitelné vystupování přinese dobré výsledky. Rozpracované záležitosti jedou, zapracujete na detailech. Pozor, ať se v nich neztratíte. Držet si nadhled je stále potřeba. Partnerovi můžete pokazit náladu nekonečným rozebíráním maličkostí.

 

Blíženci

Osobní nejistoty se promítnou v rovině pracovní. I když delší dobu tušíte, že tak, jak máte vše nastavené, musí jednou skončit. Sklízíte teď plody svého snažení za poslední měsíce. Čeká vás překvapení. Změny už budou nutné.

 

Rak

Zmatené informace na pracovní půdě rozvíří hladinu. Chvíle zmatku naruší také osobní plány. Potvrdíte si, že všechno zlé je pro něco dobré. Nový svěží náhled vám otevře zajímavé možnosti. Do ničeho nespěchejte, nechte se vést intuicí.

 

Lev

Profesní oblast si vyžádá soustředění. Očekává se od vás zvýšený výkon, dostanete možnost upozornit na své kvality. Využijte šanci. Klid na domácí půdě doceníte v budoucnu. Zatím spíše kritizujete a dovoláváte se pochopení

 

Panna

Menší zklamání vám pokazí náladu. Přemýšlení o marnosti vytěsníte tak, že si na sebe naberete hromadu povinností. Práce vám půjde od ruky, výsledky vás potěší. Potkáte nové lidi a rozhovory s nimi vás budou bavit.

 

Váhy

Připravte se na balík plný malých změn. Nové dohody, změny pravidel nebo i lidí, možné je úplně všechno. Hlavně nemáte jistotu, jestli jde o začátek změn, nebo už jdete do finále. Neklidné události rozhoupají vaši vidinu odpočinku

 

Štír

Jarní nálada se promítne do vztahu, budete si partnera více všímat. Je na vás, jestli mu řeknete, čeho si vážíte nebo co postrádáte. Pravda, ovlivní to atmosféru společně stráveného času. Dopřejte si radost a pocit štěstí z toho, co máte.

 

Střelec

Pustíte se s nadšením do realizace nového úkolu, můžete si dopřát i velká očekávání. Podaří se vám dobrý kousek a trochu chvástání vám okolí odpustí. Najít kompromis v rámci rodinného plánování bude náročnější. Ale dáte to.

 

Kozoroh

Domácí scéna odčerpává peníze i energii a přemýšlíte, kam byste alespoň na chvíli unikli. Pracovní povinnosti vás nepustí. Hluboký nádech a pravidelná meditace vám musí stačit. Ve vztahu čekejte uvolnění.

 

Vodnář

Výzvou se stává dokončit všechno, co jste nějak nastartovala. Tahy nebyly asi úplně promyšlené, proto se můžete chvílemi ztrácet v chaosu. Ale to je situace, pro kterou máte talent. Rozuzlíte, dokončíte a možná sklidíte i pochvalu.

 

Ryby

Postupně uhlazujete své myšlenky. Pochválíte se, jak jste šikovní. Seberealizovat se budete hlavně v práci. Budete úspěšní, potěší vás výsledky. Překážky nebudete vnímat jako něco zlé. Důvěra v sebe vám vždy sluší.

 

zdroj:Horoskop pro každé znamení na 13. týden roku 2021 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: