Horoskop pro každé znamení na 12. týden roku 2021 od 22.3. do 28.3.2021

21.03.2021 10:54

Beran

Popřemýšlíte nad svými vztahy a ujasníte si, co od partnerství očekáváte. Proberete svou nespokojenost s partnerem a možná vás zaskočí, že postrádá podobné věci jako vy. Popovídejte si o tom, co vás naopak baví. 

 

Býk

Příležitost roztáhnout křídla určitě nepřehlédnete. Jste žádaná a dostanete možnost prezentovat své dovednosti. Počítejte s tím, že se nelze zavděčit všem. Nespokojenost ze strany nadřízených značí, že jste špatně odhadla jejich očekávání.

 

Blíženci

Jarní nálada vás vede k nečekaným zamyšlením. Od vztahu chcete mnohem více, než se vám dostává. Jak to změnit a nepřijít o jistoty, které jsou fajn? Intuice nic nenapoví, vaše netrpělivost jí nedá prostor. Najděte si zábavu a nic neřešte.

 

Rak

Pro nezadané je na obzoru nový vztah. Někdo o vás moc stojí, tak nezavírejte oči ani dveře. Zadané čeká také oživení. Více povídání a sdílení. Pracovně se budete držet svých postupů, žádné vybočení ani překvapení. Užívejte si jaro.

 

Lev

Provázanost světa práce a osobních zájmů vám přináší komplikace. Ověřená taktika přestává fungovat. Snažíte se na sobě pracovat, měníte postoje a netrpělivě očekáváte výsledky. Budete se cítit jako žáček, ale pochvalu nedostanete.

 

Panna

Ve vztahu se posouváte, budete se učit více naslouchat. Potřeba mít poslední slovo, vám dobrou službu nedělá. V okruhu přátel se objeví nové zprávy, někdo vás potěší a někdo zkritizuje. Zachováte si chladnou hlavu a otevřenost.

 

Váhy

Rozplétání rodinných nejasností vás vyčerpá. Vztahy jsou v těchto dnech dost zásadní otázkou. Nemáte jasno, kam je chcete posunout, ale cítíte, že změna je na spadnutí. Pozor na emotivní projevy, mohou se vyvrbit tak, jak nechcete.

 

Štír

V okolí je konečně klidnější atmosféra. Budete řešit a uzavírat minulé problémy. Jestli se vám podaří splnit pracovní závazky, vytvoříte si větší prostor na malý super výlet s rodinou. Potřebujete se nadýchat čistého vzduchu.

Střelec

Únavné konverzace v rodině a složité projekty v práci vám odčerpají dost energie. Budete náladová, střídání smutku a veselí se odehraje navenek bez příčiny. Ani ji nehledejte. Běžte do přírody, kochejte se vůněmi a zvuky jara. Posílí vás.

 

Kozoroh

V práci začínáte vyčleňovat to, co vás baví. Zbytek zatím nechcete řešit. Tušíte ale, že si na vás počká. Doma se naopak pustíte do vylepšování, které jste odkládala. Nebude to zábavné. Objeví se problém, se kterým jste nepočítala.

 

Vodnář

Menší vztahová nedorozumění vás dovedou k situaci, kdy bude potřeba nastavit si jasnější pravidla. Zvládnete to elegantně napoprvé, pokud nebudete rozhovor oddalovat. Čeká vás setkání s někým z minulosti. A hodně práce.

 

Ryby

Rozhodla jste se uspořádat si vše v sobě i kolem a je to náročnější, než se zdálo. Tiše vyhodnocujete, co zůstane a co odstraníte. Partner může být nervózní. Pracovně se pustíte do něčeho nového. Realizaci věnujete opravdu hodně času.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 12. týden roku 2021 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: