Horoskop pro každé znamení na 11. týden roku 2021 15.3. až 21.3.2021

14.03.2021 10:33

Beran

Energie se vrací, připravte se na rychlost obvyklého rytmu. Zapřemýšlíte nad sny, v jejichž realizaci jste ztratila víru. Ve vztazích zaznamenáte změny. Slavte jaro a rozhlédněte se se kolem. Nová setkání vás potěší, možná i inspirují.

 

Býk

Necháte se unášet vlastními nápady. Sdílejte, přehánějte, máte šanci získat mnoho fanoušků. Naplánujete si zábavný víkend, uděláte někomu velkou radost. Překážky, se kterými jste nepočítala, vás připraví o dost času.

 

Blíženci

Ambice se jaksi ztrácí, aniž byste je stihla naplnit. Zkoušená bude vaše trpělivost i víra v to, že vše se v dobré obrátí. Rozhlížejte se, naslouchejte. Podnět zvenčí vás inspiruje ke změnám, jež ovlivní vaši budoucnost. Opatrně s financemi.

 

Rak

Práce se nakupila, stěží se zastavíte. Vlastní zodpovědnost vás nutí pracovat mnohem pečlivěji, než je nutné. Rozladí vás nedorozumění ve vztazích, někdo se zachová dost divně. Pokuste se zapomenout a užijte si jarní slunce.

 

Lev

Napětí a povinnosti vás posílí, zvládnete mnohem více, než jste sama myslela. Trochu vás procvičí děti. Bude těžké najít způsob klidné spolupráce. Ale dáte to. A získáte zajímavé informace. Zapřemýšlejte nad rozšířením vzdělání.

 

Panna

Domácí povinnosti trochu přenastavíte. Partner vaši představu ještě vstřícně vylepší. Naplánujete si víkendovou akci, rodina si užije uvolnění. Můžete se zabývat financemi, promyslet investici. Potěší vás malá tajná informace.

 

Váhy

Příchod jara vás vyzývá k zábavám, a vy máte tolik práce. Buď úkoly delegujete, nebo se prostě sama vydáte na cestu za svým snem. Máte šanci výrazně se posunout. Podpoří vás někdo blízký. V rodině čekejte potřebu řešit problém.

 

Štír

Zapracovat na své kondici chcete delší dobu, teď je šance pustit se do toho. Vymezíte si pravidelný prostor pro sebe. Přes velkou vytíženost věnujete více pozornosti vztahům, užijete si rodinu i přátele. Hlídejte si dostatek spánku.

 

Střelec

Úžasné dny netrvají věčně, jste nějak unavená a potřebujete vzpruhu, kterou jste doteď rozdávala. Příroda vám pomůže, stačí se do ní na chvíli ponořit. Neúspěch v práci neberte dramaticky, za týden bude zase všechno jinak.

 

Kozoroh

Prosadíte si menší sen a bude vám jedno, za jakou cenu. Odměnou pro okolí bude vaše dobrá nálada. Skutečně se přeladíte, začnete si užívat jarní vzduch a dobré lidi kolem. A vymýšlet náročnější sny. Změny se promítnou do vztahů.

 

Vodnář

Začátek jara oslavíte pohybem. Následky pracovního vytížení trochu rozdýcháte, vylepší se vám nálada. Setkání s přáteli přinese uvolnění dostaví se pocit, že náročná etapa skončila a jste na startu nové. Jaké, to musíte vymyslet.

 

Ryby

Jedete ve svižném tempu, pustíte se do plnění některých předsevzetí. Po dobré práci se rozhodnete odměnit se. Radost rozšíříte i na partnera. Naplánujete si zajímavý víkend. Zjistíte, komu se dá důvěřovat a komu ne. Pozor na sliby.

 

zdroj Horoskop pro každé znamení na 11. týden roku 2021 - iDNES.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: