Horoskop pro každé znamení na 10. týden roku 2022 od 7.3 do 13.3.2022

06.03.2022 10:08

Beran

Dostanete velmi různorodé zprávy a nejdříve je musíte vyhodnotit. Některá omezení vám budou vadit, ale máte své jistoty. Rodina a domácnost vám nabídne prostor k přemýšlení. Najdete s blízkými společnou řeč i zájem.

 

Býk

Opakujete stále stejnou chybu, nakládáte si více úkolů než lze realizovat. Podstatnou část splníte a vysloužíte si pochvalu. Ale spokojenost se sebou se nedostaví. Výlety a nejrůznější setkání vám o víkendu výrazně zvednou náladu.

 

Blíženci

Čeká vás týden napěchovaný událostmi. Rychlost, na kterou jste zvyklí, najednou nebude stačit. Připravte se na nutnost otevřeně prezentovat své lišící se názory. Též na boj o své hmotné zájmy. Komunikace všemi druhy médií vás vyčerpá.

 

Rak

Příjemné dny byste nejraději dále tiše vylepšovala, ale je čas vystoupit ze stínu a prezentovat své postoje. Potěší vás shoda názorů, se kterou se setkáte na společenské akci. Týden by byl příjemný, kdyby vám někdo nevyčetl věc, které sama litujete.

 

Lev

Překvapíte sílou energie, s jakou vystavíte plány doma i na pracovišti. Ovšem tím svou energii vyčerpáte. Místo plnění vlastních představ se necháte obsluhovat. Případně budete pozorovat, co kdo dělá a co si kdo myslí.

 

Panna

Proměnlivé nálady v rámci pracovního prostředí vás rozladí. Přátelé a známí se postarají o dobrý program. Popovídáte si, zjistíte zajímavé informace. Některá z poznámek se vás hluboce dotkne, ale nedáte nic najevo.

 

Váhy

Snažíte se pochopit některé události, nalézt smysl v tom, co se děje. Uvědomíte si, kdo a kde jsou vaše opěrné body. Pečlivě odvedete svoji práci, vychutnáte si zábavu v kruhu přátel. Teď už tušíte, že se ten kruh nějak proměňuje.

 

Štír

Starosti kolem dětí a radosti spojené s bydlením se budou odvíjet v takovém tempu, že se nestačíte ani zlobit ani radovat. V určité chvíli si uvědomíte, že si plníte nějaký sen, ale za chvíli už budete mít plnou hlavu pracovních úkolů.

 

Střelec

Chystáte se s partnerem probrat více témat naráz. Pokud čekáte, že všechny návrhy přijme vstřícně, budete zklamaná. Otevřete se kompromisům. Objeví se dobré zprávy v oblasti plateb a závazků. Přesto budete kritická a poněkud negativní.

 

Kozoroh

Pracovní povinnosti a spousta zdánlivých zbytečností vás velmi vyčerpají. Budete se těšit na víkend a naplánujete si společný program s partnerem. Zažijete střídání nálad, změnu programu i neobvyklé dobrodružství. Neřešte finance.

 

Vodnář

Sešlo se tak moc novinek, až ztrácíte přehled, z čeho se radovat a z čeho si dělat těžkou hlavu. Pokusíte se řešit vše systematicky, krok za krokem. Zamrzí vás, když místo pochvaly za konstruktivní jednání dostanete jen seznam dalších úkolů.

 

Ryby

Máte mnoho důvodů ke spokojenosti, tak přestaňte vymýšlet, co by mohlo být lepší. Zvládnete domácí povinnosti a najdete si dostatek prostoru pro práci, která vás baví. Tvůrčí plány bude potřeba nějak poupravit. Udělejte něco pro své zdraví.

 

zdroj: Horoskop pro každé znamení na 10. týden roku 2022 - iDNES.cz

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: