Horoskop na týden 9.7. 2018 - 15.7.2018

08.07.2018 12:02
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Ovládne vás dobrá nálada a budete si užívat letní pohody. Kalit radost vám budou jen vztahy na pracovišti, nadřízení budou nároční více, než jindy a ani s kolegy nebude snadné se domluvit. Díky své povaze však zvládnete zahnat každý hrozící konflikt.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

V tomto týdnu se vám bude dařit. Bude však třeba, abyste krotili své emoce, protože mezilidské vztahy jsou teď poznamenány napětím. Hlavně v práci v mnoha případech raději počítejte v duchu do deseti, než abyste se nechali strhnout k výměně názorů.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Velkou roli sehraje v tomto týdnu komunikace. Protože jste tyto schopnosti dostali do vínku jako mimořádný dar už při narození, nebude vám dělat potíže je správně používat. Navíc, když vás v tomto ohledu tentokrát podporují i planety! Čekejte úspěch.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Tento týden předznamená, co můžete očekávat od července. Rychlé tempo a spoustu příležitostí, na které bude třeba rychle reagovat! Důležité je při tom všem si zachovat chladnou hlavu a i na první pohled úžasné šance si opravdu důkladně prověřovat.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Nebude to úplně pohodový týden a budete se muset v mnoha záležitostech obrnit trpělivostí. Hlavně v práci to bude náročnější, nebude vás moc bavit a budete se cítit na pokraji vyhoření. Neočekávejte hitparádu ani v mezilidských vztazích a financích.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Budete zářit a užívat si života. V centru vaší pozornosti se ocitnou otázky kariéry. Rádi byste postoupili co nejdříve někam dále, tak tomu věnujete hodně času, snahy i myšlenek. Věnovat se budete také své rodině a záležitostem, týkajícím se domova.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Vaše akceschopnost bude v tomto týdnu vysoká. Jakákoliv záležitost, do které se pustíte, bude okamžitě plně ve vaší režii a nepřipustíte, aby se věci děly jinak, než jak chcete vy. Dobrou náladou budete inspirovat ostatní. Není vyloučena menší výhra!

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

V práci to v tomto týdnu nebudete mít jednoduché. S kolegy se těžko domluvíte a ještě horší to bude s vaším šéfem. Budete mít dojem, že se na vás snaží za každou cenu nalézt chybu. Náročné okamžiky vydržíte a prodloužený víkend uleví vašim nervům.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

V tomto týdnu dostanete spoustu šancí ukázat všem, že se nenecháte jen tak vyprovokovat a případné vypjaté situace zvládnete se šarmem sobě vlastním. Seberete tím protivníkům vítr z plachet! Hodně hezkých chvil strávíte se svou rodinou a přáteli.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Budete plní elánu a vitality a ostatní lidé budou mít problémy, aby s vámi udrželi krok. Spíše se jim to vůbec nepodaří! Zatoužíte po dobrodružství a nákupu hezkých věcí, protože ani finance vám teď vrásky na čele nedělají. Dobrá nálada vám neschází!

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

V tomto týdnu se budete nacházet v hodně mrzutém rozpoložení. Nesmíte se divit, pokud o sobě po straně zaslechnete, že jste pěkní bručouni! Vše vám bude vadit, s ničím nebudete spokojeni. A to ani v práci, ani doma! Rodina si s vámi také užije své.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Nervozita ve vás poroste od počátku týdne. Přáli byste si, aby plno věcí bylo jinak a zatím se vám nedaří dosáhnout posunu. Také vás trápí zhoršené vztahy s okolím a napjatá finanční situace. Dejte si dobrý pozor při podepisování různých dokumentů!

 

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: