Horoskop na tento týden 9. 3. 2020 - 15. 3. 2020

08.03.2020 10:26
Beran

Jste pořád na vážkách ohledně koupě jistého zařízení. Někdy vám přijde, že jej nutně potřebujete a pak jsou tady dny, kdy si říkáte, že by bylo lepší raději ušetřit nějaké peníze. Nakonec to vyřešíte šalamounsky a necháte rozhodnutí na někom jiném.

Býk

Milí Býčci, čeká vás komplikované období, které může zapříčinit větší hladinu stresu v krvi, ale může způsobit i váš pracovní vzestup. Ve vašem případě platí pořekadlo, že všechno zlé je k něčemu dobré. Jen tu energii byste potřebovali někde dobít.

Blíženci

Pozitivní energie vám bude tento týden proklatě chybět. Svět vidíte doslova černě a nic vám nemůže zvednout náladu. Přitom to není tak hrozné, jen vy si to příliš berete. Tak se nebojte trochu se na lidi a věci kolem vás usmát. Bude to pak jednodušší.

Rak

V práci není v tomto týdnu přízeň na vaší straně. Nerozumíte si s šéfem, ale vlastně ani s kolegy. Máte pocit, že tento nesoulad panuje již delší dobu a začnete přemýšlet nad radikální změnou. Proč taky ne, nechte se překvapit, co vám osud přinese.

Lev

Na svět se momentálně díváte z té veselejší, pozitivnější stránky a na vašem psychickém stavu je to znát. Jste nabiti energií a máte stále úsměv na tváři a to je dobře. Hned se vám lépe pracuje a taky doma zavládne pohodová a harmonická nálada.

Panna

Na pracovišti je ve vzduchu cítit jisté napětí. Zejména vztahy mezi kolegy začínají pomalu skřípat. Momentálně to v práci není žádný med. Vám se stále hůř vstává a máte nepříjemný pocit v žaludku. Komunikace nebude moc dobrá ani s vaším nadřízeným.

Váhy

V tomto týdnu nebudete příliš ve formě. Stále vám chybí energie a vy už se těšíte na jaro a první sluneční hřejivé paprsky. Toto nevlídné předjaří vám spíše vitalitu ubírá. Myslete pozitivně a najděte si třeba nějaký koníček, který by vás potěšil.

Štír

Finanční sféra vyžaduje v tomto týdnu větší skromnost, která by vám měla přinést spokojenost na duši a hlavně dobrý pocit z toho, že příliš neutrácíte. Když se to vezme kolem a kolem, tak se máte skvěle a nepotřebujete vlastně nic veledůležitého.

Střelec

Pracovní sféra přináší ponurou atmosféru. Máte trochu depresivní náladu a zmítají vámi pocity méněcennosti. Myslíte si, že nic neumíte a váš talent také za moc nestojí. Opak je pravdou, kdo ví, jaká situace by ve firmě nastala, kdybyste tam nebyli.

Kozoroh

Špatné vztahy v rodině vás velice trápí. Máte za to, že došlo k nedorozumění a není třeba dělat z komára velblouda. Někteří členové si to ale neumí přiznat a raději volí cestu plnou zbytečného obviňování, neustálých hádek a nepříjemné atmosféry.

Vodnář

Rodinná pohoda je něco, co je pro vás velmi důležité a tento týden poznáte opravdu šťastnou rodinnou atmosféru. Doma jde všechno jak po másle a vy si užíváte společných chvil. Tyto situace jsou k nezaplacení a vy to víte, proto si toho tolik vážíte.

Ryby

Po finanční stránce na tom nejste úplně nejlépe, a tak je momentálně každá koruna dobrá. Ve chvíli, kdy se vám naskytne možnost nějakého přivýdělku, tak po tom okamžitě sáhnete. Trochu svého volného času pro nějaké ty korunky navíc rádi obětujete.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/)

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: