Horoskop na tento týden 7. 7. 2019 - 14. 7. 2019

07.07.2019 10:58
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Užíváte si dny plné odpočinku a nenecháte se nikým a ničím rozhodit. Vaše poklidná nálada je nakažlivá a v zaměstnání vládne veselá atmosféra, která jen dokáže, že s pozitivní myslí lze dosahovat daleko lepších výsledků, než když se na sebe mračíte.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Problémem budou tento týden vaši sousedi. Nejen, že dojde k hlasitým konfliktům, že to povolá k sledování další sousedy, ale nevyřešíte tím nic. Vleklejší problémy, které s nimi stále řešíte, budou vesele pokračovat dál. Je potřeba být razantnější.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Kolem vás je jedinec, který má neustále plno řečí a rad ohledně vaší domácnosti, práce, či starosti o rodinu. Někdy trošku nelogické a hlavně často nepotřebné rady ze srdce nesnášíte a dokáže vás to rozčílit do běla. Držte ale raději jazyk za zuby.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Tento týden v sobě probudíte kreativního ducha a zvelebíte si domácnost. Vrhnete se na sázení květin, malování, či jinou činnost. Obchodní centra a potřeby pro domácnost budete brát úprkem a také utratíte spoustu peněz. Výsledek ale bude stát za to.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Příznivá konstelace hvězd pro vaše znamení vám připraví příjemné překvapení v milostném životě, kdy nebude vědět, jestli máte plakat nebo se smát. Nebude ochuzena ani pracovní sféra, kdy se vám bude dařit všechno na co sáhnete. Nadřízený bude nadšený.

 

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Děti mají konečně prázdniny. Vy ale ještě pořád nemáte vymyšlený plán, jak je strávíte. Je ale nejvyšší čas, ať nezmeškáte ty nejlepší nabídky. Pamatujte, že i ubytování je dlouho dopředu zarezervované. Děti vaši starost o jejich volný čas ocení.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Váhy, jste pravými zrozenci tohoto znamení. Tento týden toho bude jedině důkazem. Pár známých přijde s návrhem parádní dovolené, ale vy se stále nebudete moci rozhodnout. Tento týden však máte poslední možnost, jinak nabídka vyprší. Tak rozmýšlejte!

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Jste stále na vážkách ohledně plánů na svou dovolenou. Neustále vám někdo volá a zve vás k sobě na prodloužený víkend a podobně. Vám však stojí práce na zahradě, či v domácnosti a tak budete muset dovolenou věnovat i pracovním úkonům pro své blaho.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Velké rodinné setkání, které jste naplánovali, nedopadne podle vašich představ. Nemohli jste si nevšimnout občasných rýpavých poznámek od někoho blízkého. Nakonec se vám to rozleží v hlavě a tento týden se rozhodnete pro konfrontaci s danou osobou.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Máte před sebou období zaplněné sluncem, láskou, harmonií a zejména pozitivním smýšlením. Volné chvíle vyplňujete svými koníčky, na které jste si konečně našli čas a volné večery zase trávíte se svou rodinou a kamarády. Můžete být opravdu spokojeni.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Pohoda vládne zejména v domácím prostředí. Atmosféra je klidná a vy si užíváte každou vteřinu strávenou se svými dětmi, nebo protějškem. Vymýšlíte stále nové aktivity a trocha nepořádku doma vás vůbec nemůže rozhodit, protože jste opravdu šťastní.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Máte vedle sebe osobu, která by vám snesla modré z nebe. Projevte trochu vděčnosti a neberte vše jako samozřejmost. Mile překvapíte a strávíte spolu velice příjemný víkend. Užijete si spoustu možná i adrenalinové zábavy zakončené romantickým večerem.

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

Lev
23. 7. - 22. 8.
 
Příznivá konstelace hvězd pro vaše znamení vám připraví příjemné překvapení v milostném životě, kdy nebude vědět, jestli máte plakat nebo se smát. Nebude ochuzena ani pracovní sféra, kdy se vám bude dařit všechno na co sáhnete. Nadřízený bude nadšený.

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: