Horoskop na tento týden 6.1.2019 - 13. 1. 2019

06.01.2019 10:12
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Celý týden se budete cítit nabiti pozitivní energií, která z vás bude sálat na všechny světové strany. S nadšením budete vzhlížet k novým zítřkům a nezaleknete se žádné výzvy. Vaše nadšení strhne všechny okolo a mnoha lidem ukáže v životě nový směr.

 

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

S příchodem nového roku se cítíte skutečně šťastní. Naplní vás pocity plné lásky, porozumění a harmonie a víry v lepší zítřky. Věříte, že nový rok vám přinese mnoho dobrého a s takovým životním přístupem si můžete být jisti, že se tak skutečně stane.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Start do nového roku je více než příznivý a vy této výhody umíte hned využít. Ať už se jedná o pracovní záležitosti, nebo třeba ty v osobním životě. Nic pro vás není překážkou a vy hravě využíváte štěstěny, která se na vás s takovou hojností usmívá.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Nemáte před nikým žádné tajemství, protože jste přímý člověk, který si cení upřímnosti. Tento týden bude milí Ráčci trochu výjimkou. Před blízkou osobou budete muset utajit jistou informaci, která pro daného jedince není příjemná a nebude to lehké.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Tento týden je jako stvořený pro lásku a milostné záležitosti. Pokud se již delší dobu chystáte k jistému kroku, neváhejte už ani vteřinu. Souznění láskyplné Venuše a Jupitera je vám nyní příznivě nakloněno a vám nic nestojí v cestě za vašimi sny.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Příchod nového roku se tento týden ponese v duchu novinek zejména v pracovní sféře. V zaměstnání se chystají velké změny a vy jste jejich hlavním hrdinou. Nezalekněte se nových výzev a vrhněte se s vervou do práce. Čeká vás totiž tolik kýžená odměna.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Máte tento týden jedinečnou možnost ukázat, co ve vás dříme. Dejte najevo svůj názor a propusťte naplno uzdu své fantazii. Ve vašem okolí je totiž někdo, kdo vás již delší dobu pečlivě sleduje a věřte, že jeho názor vám může pořádně zamíchat životem.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

S příchodem nového roku se ve vás probudí nevídaný elán, který zapříčiní vaši zvýšenou výkonnost. V mnoha směrech budete prokazovat zdatnou činorodost, ale i mentální a duševní vyrovnanost. Nespokojíte se s průměrným výsledkem, jen s tím nejlepším.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

S počátkem nového roku se vám vyjasní v mnoha ohledech. Máte nyní pocit, že chápete záležitosti spojené s pracovní i osobní sférou, které vaší mysli dříve trochu unikali. Nebojte se použít své podvědomí a intuici k tomu, abyste dosáhli svých cílů.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Vstup do nového roku vám vyjde ve všech ohledech. Nebojíte se jít s kůží na trh a ukážete, co ve vás doopravdy je. V mnoha beznadějných situacích si hravě poradíte a dokonce pomůžete i někomu blízkému z bryndy. Dobrý skutek vás bude hřát na srdci.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Bujaré oslavy Nového roku si vybraly svou daň. První týden v lednu bude pomalý a myslí budete stále ještě v roce minulém. Je zde také možnost, že jste na Silvestra potkali někoho, kdo vám pomotal hlavu a vy jste tak myšlenkami stále u dané osoby.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Oslava Silvestra se skutečně podařila. Všichni byli spokojení a vy jste se skvěle bavili. Příchod do práce pro vás bude tvrdým dopadem na zem. Stále jste ještě někde na velkolepém večírku a do práce se vám příliš nechce. Brzy se však aklimatizujete.

 

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: