Horoskop na tento týden 4. 6. 2018 - 17. 6. 2018

10.06.2018 14:26
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Budete si v tomto týdnu vědět se vším rady. Ostatní toho využijí, tak se připravte na to, že budete mít kolem sebe neustále hrozen lidí, kteří se vás budou na něco ptát. Zachovejte trpělivost a snažte se jim pomoct. Příště to můžete potřebovat vy.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Tento týden pro vás bude náročnější, než byste si mysleli. Planety na vás neshlíží právě přívětivě, tak se budete muset spolehnout spíše sami na sebe. To vám odčerpá dost psychických sil. Toto vysilující období zase přejde, nebojte se. Vše ustojíte!

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Budete mít plno elánu, který vám budou ostatní závidět. Často vám však život zkomplikují zdržení a průtahy, což bude pro vaši nervovou soustavu dost náročné. O víkendu se situace uklidní a nebude důvod k tomu, abyste se museli kvůli něčemu zlobit.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

V lásce a práci to budete mít dost složité, což se podepíše na vaší celkové náladě. Budete otrávení, mrzutí a pesimističtí. Abyste se přes toto období dokázali přenést, snažte se být co nejvíce s lidmi, které máte rádi. To vám dodá potřebnou energii.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Tento týden by ani nemusel být tak náročný, kdybyste se událostem a svým pocitům tolik nepoddávali. Všechno vidíte příliš černě a vytváříte si katastrofické scénáře. Trochu se nad vše povzneste a uvidíte, že ani planetární vlivy nejsou tak vyhrocené!

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Planetární konstelace vám pomohou v řadě situací. Pokud máte ve svém seznamu kontaktů vlivné osoby, neváhejte se jim připomenout. Také ony budou nyní stát na počátku cesty k vašim budoucím úspěchům. Budete rovněž posilovat vazby mezi členy rodiny.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Budete se hodně zabývat svou kariérou. Určitou pomocnou roli sehraje významný člověk, kterého nadchla vaše práce. Zajímat vás bude také zvelebování vašeho domova a nejednou se zapotíte při řešení rodinných problémů. Jste silní, všechno zvládnete!

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

V tomto týdnu se připravte na poměrně hektické tempo a také zvýšenou možnost vzniku různých nedorozumění a zmatků. Budete bojovat i o posun v kariéře. Trochu náročnější to bude doma, kde vás každá maličkost přiměje k pořádnému emotivnímu výbuchu.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Čeká vás celkem průměrný týden, kdy se budete dost zabývat rodinnými záležitostmi. Ať už půjde o renovaci, pomoc příbuzným nebo letní dovolenou, nic nebudete brát na lehkou váhu a ke všemu přistoupíte velmi zodpovědně. Užijete si vlastně dost pohody.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Celý týden bude poněkud nevyrovnaný. Budou se střídat dobré i méně příjemné události a vy se s tímto tempem budete muset smířit. Ve vašem okolí to bude jiskřit emocemi, vy však zůstanete mimo dění. Snažte se tentokrát konfliktů radši neúčastnit.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Budete řešit hlavně pracovní problémy. Nebude to nic příjemného, ale musíte se s tím porvat. Stejně tak bude třeba, abyste si v tomto týdnu pohlídali své finance a to jak před zbytečnými výdaji, tak před vznikem ztráty. Kroťte také svou vznětlivost.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Jste nyní nesmírně akční, takže netrpělivě očekáváte každý den nějaké vzrušující dobrodružství. V tomto týdnu se vám to nesplní. Budete hodně uvažovat nad svou kariérou a také se stanete smírčím činitelem při hádkách ve svém okolí. Budete úspěšní.

 

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: