Horoskop na tento týden 31. 8. 2020 - 6. 9. 2020

30.08.2020 10:43

 

Beran

Vaše přátelská usměvavá nálada je vidět široko daleko. Rozdáváte spoustu pozitivní energie na potkání a vaši přátelé se ve vaší přítomnosti cítí skutečně velice dobře. Vaše blízké okolí naplňujete svou slunečnou energií a lidé vás doslova zbožňují.

Býk

Poslední dobou vás rozčiluje nějaká vaše kamarádka. Stále má nějaké připomínky k vaší výchově, stylu oblékání, nebo čemukoliv jiného. Sama má však k dokonalosti dost daleko, ale velmi často se lže na sociálních sítích, což vás neskutečně moc vytáčí.

Blíženci

Milí Blíženci, máte tento týden obrovskou šanci potkat svou spřízněnou duši. Tak mějte oči na šťopkách a srdce otevřené do všech stran. Nikdy nevíte, kdy potkáte člověka, který vám do života přinese skvělé přátelství, ale i spoustu úžasných zážitků.

Rak

Máte tento týden velice společenskou náladu. Posilněni dobrou náladou, ale možná i alkoholem, máte ale tendence ztropit nějakou hloupost. Hlavně pro někoho vám blízkého to bude nepříjemná záležitost a vy budete mít doma celkem dlouho tichou domácnost.

Lev

Momentálně usilovně pracujete na své image. Spoustu času trávíte v posilovně nebo na běžecké trase. Chcete nějaké to kilo shodit a navíc se začnete zajímat o zdravý životní styl. Nákup nového oblečení a návštěva kadeřníka vaši proměnu jenom dovrší.

Panna

Na chatě, či na nějakém výletě, kde jste chtěli strávit příjemný čas se svou rodinou, vás nečekaně navštíví nějaký přítel, či rodinný známý. Nebude to ale moc milá návštěva. Nejen, že přišel nezván, ale bude vám i značně narušovat váš volný čas.

Váhy

Máte tento týden skutečné štěstí na výhodné nákupy, takže hurá do víru velkoměsta a nákupních středisek. Co si nyní pořídíte, tak vám to dlouho vydrží, nebo to koupíte v nějaké báječné slevě. Kupujte ale jen to, co opravdu potřebujete a neplýtvejte!

Štír

S vitalitou na tom budete nyní výborně. Jste plni energie, ale pokud to přeženete a vyčerpáte vaši bohatou zásobárnu, tak vězte, že síly pak budete nabírat daleko hůře než jindy. Nepřeceňujte proto své schopnosti a v rozdávání sil buďte umoudření.

Střelec

Stále se chcete zdokonalovat ve svém oboru a je to na vás vidět. Vaše cílevědomost je sice sympatická šéfovi, ale o to více na vás žárlí vaši kolegové. Vy si z toho ale moc těžkou hlavu neděláte. Máte za to, že každý je přece strůjcem svého štěstí.

Kozoroh

Máte pochybnosti ohledně přátelství s jistou osobou. Nikdy jste nebyli doslova spřízněné duše, ale nyní máte pocit, že vás daný člověk jen využívá. Neustále si půjčuje nějaké věci, na společnou kávu přichází vždy bez peněz a stále mu s něčím pomáháte.

Vodnář

Schází vám momentálně energie, milí Vodnáři. Chtěli byste proto v práci trošičku ulevit, ale to moc nejde. Nemáte vůbec žádný čas na odpočinek, šéf od vás stále vyžaduje skvělé výkony a nebere na nikoho ohledy. Už toho máte tak akorát dost.

Ryby

Tento týden příjemně překvapíte svého nadřízeného, ale i kolegy v zaměstnání. Sršíte skvělou energií a nikdo netuší, kam chodíte na tak úžasné nápady. Najdete dokonce i svého bezmezného obdivovatele, který vám ale časem začne lézt pořádně na nervy.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: