Horoskop na tento týden 26. 8. 2019 - 1. 9. 2019

25.08.2019 10:29
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Čekají vás chvíle plné pohody a snového štěstí. Konec léta si vychutnáváte plnými doušky a ani chladnější večery vám nemohou zkazit vaši skvělou a pozitivní náladu. Konec týdne bude, co se zábavy a harmonie v duši týče, pomyslnou třešničkou na dortu.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

V práci se toho na vás po dovolených navalí opravdu požehnaně. Nebudete vědět, čím vlastně začít nejdříve. Trochu se dostanete do stresu a to se podepíše nejen v pracovním životě, ale zejména v tom osobním. Nepřinášejte si problémy z práce domů.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Zvýšená společenskost, která se u vás v poslední době objevila momentálně upadá. Nemáte na kamarády, či vzdálenější rodinu ani tu nejmenší náladu. Po celé léto jste si jich užili až až a nyní chcete zasloužený klid. Koncem týdne utečete na samotu.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Setkání s přáteli vás mile potěší a budete za tyto společné chvíle velice rádi. Uvědomíte si, jak jsou pro vás kamarádi důležití a proto se budete snažit ze všech sil nezpřetrhat kontakty, i přes to, že už každý ve svém životě míříte někam jinam.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Úžasná porce energie, kterou vám pro tento týden nadělily hvězdy, vás bude provázet po celý den. Perlit budete nejen v práci, ale například i na domácím, či rodinném poli, kde zmírníte následky hádky mezi členy vaší rodiny. Můžete být na sebe pyšní.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

S vašimi výkony jsou v práci velmi spokojeni. Obzvláště vaši nadřízení vám doslova zobou z ruky. Vaše slovo má v zaměstnání velkou váhu a nejeden kolega si před vámi dává pozor na pusu. Povýšení je na dosah ruky, ale s ním jde ruku v ruce i závist.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Příjemnou zónou vám tento týden bude váš domov. Mezi všemi členy domácnosti vládne příjemná harmonie a vy se těšíte na svůj příchod domů. Večery probíhají v zábavném a veselém duchu a týden zakončíte společným možná i trochu adrenalinovým výletem.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Již delší dobu jste se vyhýbali jisté nepříjemnosti, které se však nyní už déle vyhýbat nejde. Musíte se dané situaci postavit čelem a nepříjemnost, co nejdříve vyřešit. Uvidíte, jak se vašemu svědomí uleví a vy budete hned o něco lehčeji usínat.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Tento týden je ideální k uskutečnění vašich restauračních plánů ohledně vaší domácnosti. Kutilský duch se u vás projeví hned na začátku týdne a vy můžete směle do toho. Vše vám půjde rychle od ruky a na konci týdne svou domácnost skoro ani nepoznáte.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Přízeň osudu je vám nyní příznivě nakloněna. Daří se vám úplně všechno na co jen sáhnete. V práci jste za hvězdu celé kanceláře, doma vás vaše drahá polovička doslova na rukou nosí a co se týče zdravotní stránky, tak zde nad vámi neduhy nemají šanci.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Ne nadarmo s říká, že karma je zdarma. Tento týden se o tom přesvědčíte hned dvojnásob. Nejen, že budete náhodným svědkem tohoto osudového zadostiučinění u kolemjdoucích, ale rovněž osoba, která kolem sebe plive jed, bude za své hříchy potrestána.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Na dovolenou jste se velice těšili, ale přijíždíte rozladění. Vaše polovička vám začíná lézt na nervy a na dovolené to bylo k nevydržení. Navíc se pokazilo snad vše, co se dalo. Od jídla, prostředí až po samotné ubytování. Vůbec jste si to neužili.

 

zdroj https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: