Horoskop na tento týden 26. 10. 2020 - 1. 11. 2020

25.10.2020 10:19

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beraní nátura touží po lásce a porozumění, ale zároveň jste zalezlí ve svém domově jak jezevci. Společenský život vám momentálně nic neříká a deštivé chmurné dny se na vás celkem negativně podepisují. Měli byste vylézt z pelechu a jít někam za zábavou. 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Venuše je v trigonu s Uranem a díky tomu se vám neskonale daří v oblastech milostného, ale i rodinného života. Hned několikrát ucítíte tento týden ty pověstné motýlky v břiše a to vás povznese na úplně jinou úroveň. Čeká vás dokonce kouzelná událost. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zkuste udržet tento týden emoce na uzdě. Vaše impulzivita může tento týden napáchat víc škod než užitku a pak byste některých slov mohli litovat. Pokud se navíc budete krotit, tak byste mohli nalézt způsob ke svému povýšení. Na to již dlouho čekáte. 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Některé požadavky od šéfa vám přijdou absurdní. Občas navíc máte pocit, že vám zadává něco, co vůbec není ve vaší kompetenci a porušuje tak pracovní smlouvu. Chcete být v práci i kvůli vlastní radosti a tomu, že vás to baví, ale strhat se nenecháte. 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Milý Lvíčci, baví vás tento týden navazovat kontakty a máte super výřečnou náladu. To vám usnadní vlastně úplně všechno, co se nyní ve vašem životě uděje. Jste doslova a do písmene lvi salonu a máte našlápnuto na hvězdnou kariéru bez zbytečných přešlapů. 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte plno skvělých nápadů, díky skvělému sextilu Merkuru s vaším znamením. Jste doslova továrnou na kreativitu a nebojíte se toho využívat naplno. Však si také zasloužíte, aby se vám vaše snaživost vrátila. V práci i doma se konečně dočkáte ocenění. 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Momentálně se vám toho nasbírá moc. V práci se fakt snažíte, dokonce děláte přesčasy, ale přesto vidíte, kolik práce vám ještě chybí a to je značně demotivující. I doma se vám toho nakupilo a vy nevíte, kam dřív skočit. Je to opravdu náročný podzim. 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Slunce tento týden vstoupí do vašeho znamení, milí Štíři, a to ovlivní vaše chování na dlouhou dobu. Ač tomu chmurné dny nenapovídají, tak tato jasná hvězda způsobí, že budete plni energie, ale i pozitivní nálady. Podzim je prostě váš velký oblíbenec. 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jedno kamarádství vzalo za své, ale druhé je na obzoru. Dáváte si však dobrý pozor jaké informace s novým známým sdílíte. Po minulé zkušenosti, kdy jste zjistili, jak vás údajný kamarád pomlouvá a nenechá na vás nit suchou, se rozhodnete být opatrní. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zvládáte tento týden tolik aktivit, až je to k nevíře. Hlavně se u toho ale skvěle bavíte a tento nabitý program vás plně uspokojuje. Jste prostě rádi, když jste takto vytíženi a rozhodně v tom budete pokračovat i nadále. Poznáte i spoustu nových lidí. 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vaše pověstná energie stagnuje, milí Vodnáři. Podzimní rovnodennost, chmurné deštivé dny, ale i přepracovanost si vybrala svou daň. Očekávejte případné výkyvy lymfatického systému, které vás mohou postihnout. Věnujte alespoň víkend pořádné relaxaci. 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně se vám začne dařit. Merkur je ve velice příznivém trigonu s vaším znamením a přináší obrovský pracovní úspěch. Díky příznivé konstelaci hvězd jste daleko pracovitější, ale i spolehlivější než kdykoliv dřív. Povýšení vás nemine. 

zdroj https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: