Horoskop na tento týden 25. 11. 2019 - 1. 12. 2019

24.11.2019 10:46

Beran

S vervou se tento týden vrhnete do zkrášlování domova. Říkáte si, že Vánoce už klepou na dveře a vy byste do té doby měli rádi zútulněnou a částečně zrekonstruovanou domácnost. Mile vás potěší, že se do práce vrhnout i ostatní členové domácnosti.

Býk

Tento týden si zřejmě najdete úplně nový koníček, který vás bude velmi bavit. Doslova mu propadnete a budete z něj prostě nadšení. Navíc si úžasně rozšíříte obzory, seznámíte se s lidmi naladěnými na stejnou vlnu jako vy a spoustu se toho také naučíte.

Blíženci

Občas je třeba upustit páru, obzvlášť ve chvílích, kdy vás rozčílí někdo z blízkých. Negativní energii však musíte jít někam ventilovat. Pokud s ji budete střádat, tak se to podepíše na vaší psychice, ale i mezilidských vztazích. Vyrazte za relaxem.

Rak

Hádky budou v tomto týdnu na denním programu. Obzvlášť v zaměstnání se mnohdy pořádně zapotíte a budete se muset pekelně držet, abyste nevybouchli. Na pracovišti je teď nesnesitelná atmosféra a nepřizpůsobivý kolega k dobré náladě příliš nepřispívá.

Lev

Pracovní výhody, které vám zaměstnavatel poskytne, budou důvodem k závisti od některých kolegů. Nejvíc vás bude mrzet, že mnohé ze spolupracovníků jste již začali považovat za své přátele. Nyní uvidíte, jak moc jste se mýlili a že vše bylo falešné.

Panna

Velký pokrok vás tento týden čeká v oblasti lásky. Váš nový objev se o vás skvěle stará a vy máte konečně pocit, že o vás někdo opravdu stojí. Daná osoba je pro vás moc důležitá a vy se jí nebojíte s čímkoliv svěřit. Postupujete do další fáze vztahu.

Váhy

V práci toho budete mít tento týden skutečně nad hlavu. Koncem týdne zjistíte, že jste si toho možná naložili příliš a budete muset víkend obětovat a vzít si práci i domů. Nepotěšíte tím lidi, kterým jste slíbili zábavný víkend někde daleko od domova.

Štír

Skvěle budete tento týden vycházet se svými kolegy. V práci se budete bavit a komunikace bude probíhat na výbornou. Veškeré nečekané situace, které nastanou, tak s kolegy zvládnete na jedničku. Táhnete prostě za jeden provaz a jste perfektní tým.

Střelec

Peníze tento týden moc neřešíte a musíte si přiznat, že nad utrácením momentálně vůbec nepřemýšlíte. To se vám teď na konci měsíce může trochu vymstít. Přijdou totiž pohledávky, které budete muset zaplatit a moc vám toho teda do výplaty nezbyde.

Kozoroh

Dusivá atmosféra v rodině vás donutí zamyslet se nad tím, zda v tomto chcete nadále žít. Začnete přemýšlet nad tím, že změny by měli vlastně začít u vás a uděláte k tomu také potřebné kroky. Chcete situaci v rodině obrátit k lepšímu a to vás šlechtí.

Vodnář

Nestihnete včas vyřešit jistou situaci. Nejen, že následky padnou na vaší hlavu, ale ještě se na vás spousta lidí naštve. Ve skutečnosti však za to nemůžete sami a budete se cítit ukřivdění, protože vše je na vás. Rázně s těmito domněnkami zatočíte.

Ryby

Ač to není příliš vidět, tak vám poslední dobou velmi vadí váš protějšek. Neustále vám totiž vnucuje své názory a své rady, které se nakonec ukážou jako nepříliš dobré. Sám však žádnou radu nepřijme a nedokáže akceptovat jiný názor než ten svůj.

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: