Horoskop na tento týden 21. 10. 2019 - 27. 10. 2019

20.10.2019 11:49

 

Beran

Máte unikátní šanci šplhnout si u šéfa. Ve firmě se totiž objeví neobvyklý problém, nad jehož řešením nespal celou noc nejeden manažer. Vám se to však podaří rozlousknout a povýšení před sebou máte jako na dlani. Je se chyťte této skvělé příležitosti.

Býk

Příval energie, který jste pocítili již v začátku týdne, rychle opadne. Náladu vám zkazí bývalý kamarád, kterého náhodně potkáte ve městě a ani po letech zášť vůči tomuto zlomyslnému člověku nevyšuměla. Okamžitě upadnete do melancholické letargie.

Blíženci

Slunce je v trigonu s vaším znamením a vy tak neznáte, co je to strach, či neúspěch. Máte před sebou pekelně úspěšné období po všech stránkách a náležitě si to užíváte. Spokojeni budete zejména v milostných vztazích, kde zažíváte harmonické souznění.

Rak

Zbytečné třenice očekávejte na pracovním poli. Bez hádek se to tento týden neobejde. Nepříjemnosti dělá zejména nový kolega, který neví kde je jeho místo. Najdou se i tací, kteří mu to poněkud hrubě naznačí a oheň je na střeše. Ani šéfa už to nebaví.

Lev

Silnou motivací se ukáže být váš nový idol, který je nejen ctižádostivý, ale i náročný člověk. Záměrně kolem sebe buduje auru kultivovanosti a osobitého stylu, což vám naprosto imponuje. Snažíte se ho za každou cenu zaujmout. Snad si vás všimne!

Panna

Finančně na tom nejste špatně, tak si můžete dovolit i nějaké to utrácení navíc. V novém a možná i trochu předraženém designovém kousku budete ale vypadat naprosto famózně a kde kdo se za vámi otočí. Elegantní a šmrncovní styl vám opravdu sluší.

Váhy

Makáte jako o život a na vašem životním stylu je to znát. Snad si ani nepamatujete, kdy jste snědli pořádné jídlo v rodinném kruhu, nebo si jen tak odpočinuli a zalenošili u televize, či dobré knížky. Zpomalte, ať se z života nevytratí všechna radost.

Štír

S partnerem nyní komunikujete naprosto bezproblémově a na všem se ihned shodnete. Na vašem společném soužití to bude taky znát. Na všechny ve svém okolí působíte harmonickým dojmem a jste pro ně vzorem. Ale hlavně vy sami jste daleko spokojenější

Střelec

Zejména svým přičiněním a díky své neustálé píli nemáte dosud problém s financemi. Daří se vám vše zvládat na výbornou a často nechápete stížnosti jiných lidí. Bohužel se ukáže, že mezi tyto lidi patří momentálně i vaše kamarádka, což vás dost sebere.

Kozoroh

Kolem vás a zejména kolem vašich blízkých se začíná motat podivná osoba, která se navíc na vás vyptává po všech známých i sousedech. Nemáte z toho moc dobrý pocit, tak si na daného člověka počkáte a udeříte na něj. To, co se dozvíte, vám vezme dech.

Vodnář

Vaše úspory se vám pokusí vzít někdo, kdo je vám blízký. Naštěstí budete pohotoví. Tento otřesný zážitek ve vás však zanechá negativní myšlenky a tak budete muset vyhledat odbornou pomoc. Nakonec za to budete rádi, protože potkáte někoho úžasného.

Ryby

Tento týden se vám bude skvěle dařit. Zejména oblast lásky slibuje nevídané zážitky a vášnivá dobrodružství. Necháte se strhnout okamžikem a budete vyvádět jako kdysi. Skvěle si to užijete a známí vás nebudou poznávat. Romantika má konečně zelenou.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: