Horoskop na tento týden 2.9. 2019 - 8. 9. 2019

01.09.2019 10:06
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Máte tento týden chuť poznávat nové lidi. Na kom spočine vaše oko, toho doslova uhranete svým charismatem. Možná toho budete občas trochu zneužívat, ale jisté je, že si tento týden náramně společensky užijete. O pestré a zábavné chvíle nebude nouze.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Účelná provokace nějakého člena rodiny vás může stát nejednu probdělou noc. Raději nechte tyto poznámky bez povšimnutí, protože vaše ignorování bude dotyčnému tím největším trestem. Tato osoba se totiž jen tetelila na nějaký nový rodinný konflikt.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

V práci nepodléhejte stresovým situacím. Bude jich tento týden nakonec opravdu požehnaně a vy nebudete vědět, s čím začít dříve. Nakonec si však vše dokonale naplánujete a nebude pro vás problém stihnout vše, co jste si na začátku týdne předsevzali.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Šéf ví, že se na vás může ve všem spolehnout. Nebojí se vám tedy svěřit i náročnější úkoly. Je vidět, že si vás a vaší práce opravdu cení. Kazit radost vám budou jen někteří kolegové, kteří vám pro závist nemůžou přijít na jméno a roznášejí drby.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Mars je v harmonickém trigonu s vaším znamením, a díky tomu se vám daří zvládat i náročnější úkoly v práci. Nemusíte se obávat, že by s vámi nadřízení nebyli spokojeni. Právě naopak, jste jejich favoritem a v kolektivu jste rovněž velice oblíbenými.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Práce vám momentálně dává opravdu zabrat, pokud jste ještě nebyli na pořádné dovolené, je nyní ideální čas vybrat si nějaké to volno a vyrazit klidně k moři. Pokud si delší volno vzít nemůžete, tak alespoň vyrazte někam na víkend a užijte si rodinu.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

V oblasti financí se vám tento týden příliš dařit nebude. Máte totiž před sebou období plné možných ztrát. Nejen, že se vám nevyplatí bezhlavé nakupování, ale mnohé investice se ukážou jako nevýhodné a udělají vám tak pěknou díru do vaší peněženky.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Tento týden proběhne v rodinném duchu. Setkáte se se svými sourozenci a užijete si navzájem spoustu zábavy. Načerpáte síly na další týden a zejména si zavzpomínáte na své dětství a upřímně se spolu zasmějete. Týden zakončíte společenskou událostí.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Mějte tento týden oči otevřené. Je zde velká pravděpodobnost, že se vám naskytne úžasná příležitost k nějaké investici. Rozhodně si ji nenechte ujít a příliš dlouho neváhejte, ať vám to nikdo nevyfoukne. Nebojte se o věci poradit se s odborníky.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

S rodiči budete tento týden tak říkajíc na štíru. Milí kozorozi, nenechte se rozhodit a važte každého slova. Mohli byste toho pak litovat. Možná se příliš zabýváte vzájemnými boji, místo toho abyste se věnovali důležitým věcem. Nechte spory být.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Svou průbojnost můžete tento týden využít hlavně v milostných vztazích. Váš objekt zájmu je totiž favoritem i pro jiného jedince. Záleží tedy komu dá přednost. Využijete všechen svůj šarm, abyste mohli svého oblíbence pozvat na nezapomenutelné rande.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Milé Rybky, tento týden to v práci bude skutečně divoké. Je dost pravděpodobné, že dokonce nebude nouze o vyhazovy. Třenice mezi kolegy, nepříjemná atmosféra a naštvané vedení vás už přestávají bavit. Vážně začínáte uvažovat nad změnou zaměstnání.

 

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: