Horoskop na tento týden 2.11. 2020 - 8. 11. 2020

01.11.2020 19:22

 

Beran

Tento týden dojde k nečekanému zvratu v pracovních záležitostech. Šéf na vás má docela vysoké nároky a stále častěji a častěji trávíte v práci přesčasy. Samozřejmě, že finanční ohodnocení tomuto vašemu zvýšenému tempu vůbec neodpovídá. Máte toho dost.

Býk

Úplněk je v tomto týdnu ve vašem znamení a předznamenává možné nepříjemné neduhy zejména v oblasti krku. Potrápit vás mohou hlasivky, ale i mandle. Dejte si pozor na sychravá rána, protože nepříjemné nachlazení se u vás může objevit téměř okamžitě.

Blíženci

Slunce ve znamení Štíra velice přeje hlubokým a plnohodnotným vztahům. Pokud si myslíte, že takový máte, tak věřte, že toto spojení bude trvalé a nevratné. I nezadaní Blíženci se však mohou radovat. Potkají totiž tento týden někoho opravdu osudového.

Rak

V rodině to momentálně jiskří. Negativní vlny má na svědomí jeden člen domácnosti, který má neustálé tendence kritizovat každou maličkost. Berete si to fakt osobně a pořád se nějak obhajujete. Raději si stůjte za svým a nenechte se zbytečně vytočit.¨

Lev

Milí Lvíčci, celý měsíc u vás hrozí tendence k přetěžování vašeho srdíčka. Trávíte až příliš mnoho času v práci, kde zažíváte mnohé stresující situace. To vůbec nelahodí vašemu zdraví. Nadcházející úplněk hovoří jasně, musíte ve svém tempu zvolnit.

Panna

Osud si s vámi uměl v minulosti pěkně zahrát. Vy jste však osoba, která se jen tak nevzdává a z úplného dna jste dokázali vykřesat maximum. Jste prostě silný člověk a tento týden konečně sklidíte ovoce svého úspěchu, pevné vůle a nezkrocené síly

Váhy

Milé Váhy, Venuše ve středu vstupuje do vašeho znamení a to sebou přináší mnohé změny. Prošli jste poslední dobou poměrně velkou duševní očistou. Také za sebou máte krušné a celkem i divoké období, které se však konečně začne rychlým tempem zlepšovat.

Štír

Možné finanční nesnáze tento týden hravě přeskočíte. Poslední dobou to pro vás vůbec nebylo lehké, ale nyní se začíná blýskat na lepší časy. Musíte jen celým srdcem věřit, že vše dobře dopadne a žádná krize u vás nehrozí, na to jste moc opatrní.

Střelec

Luna v úplňku se sice na obloze objeví až v sobotu, ale vy její vliv pocítíte mnohem dříve. Celý týden budete podráždění a přecitlivělí a dokonce se mohou objevit problémy se spánkem, které nemíváte. V osobních vztazích vám přinese nemalé problémy.

Kozoroh

Vůbec si nestíháte odpočinout. Máte toho tolik, že nevíte, kam dřív skočit. Nejraději byste přeskočili tohle všechno, co se momentálně děje a jeli si někam užívat. To však bohužel nemůžete, tak dál dřete, ale nezoufejte, blýská se totiž na lepší časy.

Vodnář

Poslední doba na vás byla hektická a zamávala vaším duševním, ale i fyzickým zdravím. Rádi byste, aby se konečně už vše uklidnilo a vy si mohli užívat chvil se svou rodinou beze strachu, co zase přijde. Hvězdy však již předvídají první paprsky naděje.

Ryby

Hledáte tento týden jistoty, nemalý vliv na to má právě Úplněk, jehož sílu pocítíte již na začátku týdne. Proudí kolem vás jeho mocná energie a hledá stabilní prostředí, kde by se usadila. Podobně jste na tom i vy a vaše osobní, ale i pracovní vztahy.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/?utm_source=Astrohled&utm_medium=hlavnimenu&utm_campaign=horoskopy-tydenni

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: