Horoskop na tento týden 18. 5. 2020 - 24. 5. 2020

17.05.2020 13:35

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Potřebujete si konečně odpočinout! Poslední dobou se toho na vás zřítilo pekelně moc. V práci se šéf spoléhá jen na vás a máte na starosti nejdůležitější úkoly. Zároveň vás doma nikdo nenechá na pokoji - stále si žádají vaši pozornost a dokonalou péči. 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud si hledáte nové zaměstnání, tak tento týden je ideální k tomu udělat všechny potřebné kroky. Jste totiž plni síly, ale i pozitivní energie a váš šarm je přímo úžasný. Je tedy ta nejvhodnější doba k tomu, abyste na někoho udělali skvělý dojem. 

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V tomto týdnu si dejte pozor na své finance. Máte poslední dobou dost nepříjemnou vlastnost, že každému věříte. Jste příliš důvěřiví a můžete lehce skočit na špek nesprávné osobě, která pase jen po vašich úsporách. Buďte v tomto ohledu prozíravější. 

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Do pracovních povinností se vám tento týden příliš nechce. Jste velmi pohodlní a raději byste se váleli na pohovce doma a s dobrým vínem v ruce. Nic vám nebrání v tom, abyste si dali trochu oraz a nechali některé povinnosti třeba na příští týden. 

 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Trochu lehkomyslně přistupujete tento týden k penězům. Místo toho, abyste v nelehké životní situaci zkoušeli něco ušetřit, tak nesmyslně utrácíte za hlouposti. Nakonec stejně zjistíte, že nově koupená věc vám ani moc radosti neudělala a zklamala vás. 

 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zaměřte se tento týden na nějaké volnočasové aktivity. Pobyt venku vám psychicky udělá jen dobře a připomenete si nějaké aktivity, na které jste již zapomněli. Navíc, pokud to spojíte s rodinou, tak z toho může být i báječná zábava. 

 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Podstupujete tento týden velmi razantní změny ve svém životě. Rozhodli jste se změnit image, také měníte k obrazu svému svůj domov a pokoušíte se udělat něco radikálního se svým životem. Jen vy sami víte, co tomuto rozhodnutí skutečně předcházelo. 

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Šéf vám dal úkol, který vás zpočátku moc nadchl a pustili jste se do něj s obrovskou vervou. Nakonec jste však zjistili, že je to nad vaše síly a nyní se budete muset smířit s tím, že to budete muset nadřízenému oznámit a příliš se vám do toho nechce. 

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Klobouk dolů, máte tento týden úžasné nápady a obzvlášť je využijete v pracovní sféře, tak se nebojte to pořádně rozbalit. Kolegové i šéf budou neskutečně zírat a rozhodně vás nemine nějaká adekvátní finanční odměna. O víkendu máte co oslavovat. 

 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Celý týden se ponese ve velice poklidném až harmonickém duchu. Poslední doba byla pro vás opravdu moc hektická a máte pocit, že jste byli neustále ve stresu a pod nějakým tlakem. Nyní se vše kolem vás zklidňuje a vy si užíváte chvíle se svou rodinou. 

 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte nyní úžasné kreativní období, která vás neskutečně baví. Stále něco vymýšlíte a po večerech kreslíte obrázky, či vyrábíte nějaké dekorace domů, či na zahradu a cítíte se být klidní. Hlavně do toho zapojujete celou svou rodinu a jste víc spolu. 

 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Na začátku týdne očekávejte jisté problémy zejména v pracovní sféře. Nemáte náladu na žádné dohady a intriky, proto naplno řeknete, co si myslíte a hned tak neustoupíte. To bude trnem v oku některým vašim kolegům a hned to bude důvod k dalším pomluvám. 

zdroj.https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/


   

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: