Horoskop na tento týden 15. 10. 2018 - 21. 10. 2018

14.10.2018 10:23
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Tento týden si skutečně zasloužíte odpočinek, poslední dobou jste měli práce a různých záležitostí až nad hlavu a nevěděli jste, kam dřív skočit. Volno je pro vás skutečně důležité a dostatečnou relaxaci byste v žádném případě neměli podceňovat.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Tento týden se vám vyplatí zejména po materiální stránce. Povede se vám opravdu výhodná investice a vy se proto nemusíte obávat o vaše finance. Jsou na delší dobu skutečně dobře uložené. Budete dokonce do budoucna přemýšlet i o dalších investicích.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Poměrně vás tento týden naštve někdo z příbuzných. Jeho nečekaná návštěva bude nepříjemná a neslušná a vy se budete muset hodně držet, abyste drželi jazyk za zuby a neřekli mu pěkně od plic, co si o daném jedinci skutečně myslíte a uděláte dobře

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Na vás je vždy spolehnutí a tento týden tomu nebude jinak. Je však na uváženou, zda toho v práci náhodou trochu nezneužívají. Dupněte si trochu a dejte svým nadřízeným jasně najevo, že zadarmo ani kuře nehrabe. Měli byste být za svou práci odměněni.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Tento týden je vhodný k trávení volného času se svou rodinou. Pokud přes týden nestíháte věnovat svým dětem dostatek času, vynahraďte jim to o víkendu. Vymyslete nějaké zábavné aktivity, které budou podnětné, jak pro vás, tak pro vaše ratolesti.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Vašich názorů si budou cenit zejména v zaměstnání. Nejen, že hýříte kreativitou a novými nápady, ale také vaše rady jsou značně podnětné, a proto na vás vedení firmy dá. Můžete být na sebe opravdu pyšní, povýšení je na dosah. Nepolevujte v úsilí.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Rodinné vztahy budou tento týden jako na horské dráze. Jednou si budete užívat tepla rodinného krbu a druhý den u vás bude lítat hromy a blesky. Koncem týdne se však situace uklidní. S adolescenty však takový týden zažijete častěji, tak si zvykněte.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Na tento týden jste měli velké plány, které vám však úplně nevyjdou. Díky tomu budete rozmrzelí a celkově nespokojení, což se podepíše na vašem pracovním výkonu, ale i v milostném životě. Nepodléhejte melancholii jen kvůli jednomu nepovedenému týdnu.
 

 

sdílet horoskop na zdi mého facebooku

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Nezapomínejte na své kamarády. Jste poslední dobou plně zaneprázdnění vaším milostným vztahem, nebo rodinou a na přátele, kteří vám vždy byli oporou vám nezbývá tolik času. Zajděte společně na kávu, nebo si naplánujte nějaký příjemný přátelský večer.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

V práci máte nového kolegu, který vás dokáže svými uštěpačnými vtípky skutečně rozzlobit. Není třeba se zabývat jeho nedospělým chováním. Věnujte se pouze práci a jeho osobu úplně vypusťte ze svého zorného úhlu. Tento člověka vám do života nic nedá.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Tento týden je vhodný k podnikání výletů, či relaxaci v přírodě. Rovněž není vyloučen ani adrenalinový zážitek, na který vás navede kamarád, nebo dokonce váš protějšek. Víkend si skutečně užijete a o nové zážitky nebude nouze. Pořádně se odvažte.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Poslední dobou přemýšlíte na změnu interiéru ve vašem domově a již tento týden podniknete jisté kroky k této proměně. Z malé změny se nakonec stane poměrně velká rekonstrukce, která si vyžádá hodně vašeho času. S výsledkem ale budete velmi spokojeni.

 

zdroj_https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: