Horoskop na tento týden 15. 7. 2019 - 21. 7. 2019

14.07.2019 11:26
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Slunečná parna vám dávají pořádně zabrat a do ničeho se vám nechce. Máte tedy v práci pořádný skluz, který se vám jen tak lehce nepodaří dohnat. Na začátku léta jste měli spousta plánů, ale moc se vám je nedaří plnit. Zkuste na sobě zapracovat.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Poslední dobou máte stále problém s někým z vaší rodiny, či členem domácnosti. Nejen, že si pořádně lezete vzájemně na nervy, ale neustále popichování se pomalu, ale jistě podepisuje na vaší celkové náladě. Raději buďte ten moudřejší a ustupte.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Tento týden se u vás mohou objevit dýchací problémy. Obzvláště to platí pro ty, které dlouhodobě trápí astma, či nějaký druh alergie. Neberte to na lehkou váhu a raději se o svých potížích poraďte s lékařem. Určitě vám dokáže poradit vhodnou léčbu.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Tento týden vás mohou nečekaně zasáhnout Amorovy šípy. Letní láska je na spadnutí a vy se můžete těšit na romantikou protkaný víkend. Záříte jak sluníčko a kolem sebe rozséváte pozitivní energii. Není divu, že na vás vaše nová láska může oči nechat.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Tento týden vás potrápí sluneční vyrážka. Pokud jste na dovolené, tak se není čemu divit. Vystavujete se sluníčku každou chvilku a nedbáte na správnou ochranu. Nezapomínejte však, že i na zahrádce v našich podmínkách umí být sluníčku pěkně ostré.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Máte tento týden hned několik úžasných příležitostí k seznámení s bezvadnými lidmi. Zejména koncem týdne neodmítejte pozvánku na nějakou zajímavou, i když možná netradiční akci. Mohli byste toho litovat. Navíc byste se ochudili o skvělou zábavu.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Osoba, která se ráda a hodně směje je skoro vždy ráda vítána v jakémkoliv kolektivu. Vždy když někam přijdete, tak umíte rozzářit svět široko daleko. Díky tomu zvládáte i občasné životní nezdary a kotrmelce a nemáte problém se seznámit s někým novým.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Tento týden si tak trochu budete procházet krizovým obdobím. Vliv na to budou mít i vaše pesimistická nálada, která se každým dnem jen prohlubuje. Nepropadejte těmto depresivním stavům a raději se je pokuste porazit. Uvidíte, že všechno nakonec jde.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Skvěle se vám bude tento týden dařit v práci. Nejen, že budete hýřit nápady na zlepšení, ale prokážete svou loajálnost vůči firmě i nadřízeným. Těm to samozřejmě neunikne a náležitě to ocení. Dokonce si můžete i říct o zvýšení platu. Zasloužíte si to.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Odloučení, kterého se dočkáte ve vašem milostném vztahu, nebude mít dobrý dopad na vaši psychiku. Neustále si totiž lámete hlavu, co váš protějšek zrovna dělá, a proč vám nezvedá telefon. Do srdce se vám pomalu bude vkládat i nebezpečná žárlivost.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Máte tento týden úžasný smysl pro detail. Zúročíte to zejména ve vaší domácnosti, kterou si začnete rekonstruovat a zvelebňovat podle vašich představ. Máte stále nové a nové nápady a nebojíte se požádat o pomoc své okolí. Výsledek bude okouzlující.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Současná finanční situace vám příliš k dobré duševní kondici nepřispívá. Dovolená a mnohé další i nečekané výdaje vás mohou finančně i emočně tak říkajíc vyšťavit. Zejména se snažíte dostat své finance pod kontrolu. Pečujte však i o svou psychiku.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: