Horoskop na tento týden 15.7. 2018 - 22. 7. 2018

15.07.2018 10:21
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

V tomto týdnu bude každý den jiný. Zažijete pořádně mrzutou náladu, užijete si chválu publika za svá rétorická vystoupení, pohádáte se s šéfem a vlídnými slovy potěšíte někoho, kdo má velké trápení. Prostě toho zvládnete spoustu a vše na jedničku!

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

V práci to pro vás bude v tomto týdnu náročnější. Kromě toho, že vás nebude moc bavit a začnete uvažovat o změně místa, budete se muset potýkat s nepříjemnou atmosférou a také nemilým chováním šéfa a kolegů. Nezůstanete jim však vůbec nic dlužni!

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

V centru vaší pozornosti bude v tomto týdnu vaše zaměstnání. Nejste v něm v poslední době úplně spokojení a pošilháváte po změně. Problém je, že přesně nevíte, zda dát přednost tomu, co vás baví, nebo výšce platu. O tom budete nyní hodně přemýšlet.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Budete v tomto týdnu pracovat naplno v zaměstnání i doma a vrhnete se i na činnosti, které jste odkládali. Zároveň se budete zabývat výběrem vhodného cíle vaší letošní dovolené a přistoupíte k tomu velmi zodpovědně. Zohledněte požadavky své rodiny.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Planety vám v červenci nedovolují příliš se radovat z letních dnů. Také v tomto týdnu budete řešit různé nepříjemné pracovní problémy a kamenem úrazu se stane komunikace. Je třeba dát si dobrý pozor na finance. Hlavně nenaleťte žádným podvodníkům!

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

V práci budete zářit, můžete si dovolit požádat o zvýšení platu či rozšíření kompetencí. Vaši šéfové vám navíc dají důvěru a nabídnou vám, abyste je zastupovali během jejich nepřítomnosti. Potěší vás sféra financí. V rodině však zmírněte své nároky!

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Čeká vás celkem hektický týden. Dostanete příležitost se vyrovnat se starými problémy. Potkáte také osobu, od které se budete moci přiučit prospěšné věci. Třeba to, jak se posunout ve vaší kariéře o kus dále. Planety také důrazně radí více se šetřit!

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

V práci vás v tomto týdnu čeká spousta nervozity a konfliktů s člověkem, který vám už delší dobu doslova pije krev. Přesto se budete snažit posunout v kariéře o kus dál a využijete k tomu všechny možnosti. Investujte energii do vztahů s rodinou!

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Disponujete spoustou energie, kterou zainvestujete do práce. Hrozí však nebezpečí, že to přeženete a ve finále budete naopak neskutečně unavení. Nepřepínejte se a radši si užívejte léto. Dobře si organizujte práci a naslouchejte radám druhých lidí.

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Budete mít dobrou náladu a většinu věcí vyřešíte snadno a s úsměvem na rtech. Bavit vás bude zejména vše, co souvisí s domácností, takže budete uklízet, nakupovat nové spotřebiče i dekorace, malovat a tak podobně. A prim u vás hraje také rodina!

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Planety vám nedopřávají klid. V práci se budete nudit, nic vám nepůjde od ruky a navíc se budete cítit zablokovaní i po intelektuální stránce. A aby toho nebylo málo, nebudete se schopni rozhodnout, zda v zaměstnání zůstat nebo odejít do nového.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Soustřeďte se v tomto týdnu na posílení vztahů s nebližšími a přáteli. V práci a financích nepůjde nic hladce, čekají vás vypjaté chvíle a hodně starostí. Neřešte nic, co snese odklad a myslete na to, že všechny těžkosti vám příští měsíc vynahradí.

 

zdroj:https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: