Horoskop na tento týden 14. 9. 2020 - 20. 9. 2020

13.09.2020 10:40

 

Beran

Tento týden nebude vůbec snadné vám odolat, a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Vznáší se kolem vás doslova okouzlující aura, která vám do života přinese nejen možnou životní lásku, ale i neskonalý obdiv kolegů i šéfa a úspěch v pracovní sféře.

Býk

Někdo se vás snaží nutit do pracovní nabídky, která se vám však nejeví zrovna výhodně. Daný jedinec je však neoblomný a dost vlezlý a NE vůbec nebere jako odpověď. Nakonec ho budete muset odpálkovat trochu ostřeji, než jste vůbec původně zamýšleli.

Blíženci

Zapracovali jste na své image a cítíte se bezvadně. Sluší vám to při každé příležitosti a opačné pohlaví na vás může oči nechat. Této příznivé změny si začala všímat i rodina a všichni to schvalují, obzvlášť vaše zalíbení ve zdravém životním stylu.

Rak

V tomto období si můžete docela vyhodit z kopýtka a splnit si tak řadu svých tajných přání. V oblasti financí je vám nyní přáno a podaří se vám hned několik příjemných investic, či se vám podaří něco výhodně prodat. Korunky se k vám jen posypou.

Lev

V práci děláte opravdu výrazné pozitivní pokroky. Vaše sebevědomí už je vyšší a vy se začínáte ukazovat ve svém pravém světle. Občas vypíchnete nějakou chybu, nebo naopak vymyslíte něco skvělého. Nadřízený si vaší změny rovněž velice dobře všiml.

Panna

Tento týden zainvestujete do svého vzhledu. Začnete razantní proměnou šatníku a utratíte za to nemalé peníze. Budete mít pak docela výčitky svědomí, že tak okázale utrácíte. Ty ale ihned zmizí, když vám rodina vaši proměnu ihned a s radostí schválí.

Váhy

Možná, že jste v poslední době dostali nějakou pracovní nabídku, která vám nedá spát. Když se to vezme kolem a kolem, tak v dosavadní práci vám vůbec nic nechybí. Nikdy jste ani nepřemýšleli, že byste snad odešli. Teď ale ve vás stále něco hlodá.

Štír

Chystáte toho spoustu nového. Jste momentálně na roztrhání a cítíte se skvěle, protože jste velmi rádi tolik užiteční. Splétáte doslova velkolepé plány a vaši kamarádi či rodina jsou vám v těchto chvílích velkou oporou, ale i pevnou pomocnou rukou

Střelec

Jste tento týden středem pozornosti. Máte rádi, když to kolem vás pořádně hučí a o samotě večery rozhodně trávit nechcete. Nejste zrovna vymetači večírků, ale rádi na nějakou akci zajdete, či si jen tak posedíte s přáteli u dobré kávy a nějaké hry.

Kozoroh

V jistých chvílích jednáte poměrně zbrkle. Obzvlášť v těch, které se budou týkat finanční sféry. Máte tendence věřit těm nesprávným lidem a to se vám nemusí vůbec vyplatit. Dokonce se vás někdo bude snažit obalamutit a využít vás, tak dejte pozor.

Vodnář

Tento týden nemáte moc dobrou náladu. Dokáže vás naštvat kde jaká připomínka, či jen náznak výtky. Obzvlášť někteří rodinní příslušníci vám dají zabrat, abyste jim pěkně od plic nevyčinili. Vyhledáváte často vzácné chvilky o samotě jen a jen pro sebe.

Ryby

V práci tak trochu lenošíte a dáváte si pohov. Nemáte úplně pilnou náladu, tak se snažíte ulít co se dá. Nikdy jste s prací problém neměli, tak vás začíná napadat, proč se vám najednou do zaměstnání tak špatně vstává a zda náhodou není čas na změnu.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: