Horoskop na tento týden 12. 11. 2018 - 18. 11. 2018

11.11.2018 10:22
Beran
21. 3. - 20. 4.
 

Tento týden pro vás bude náročný. Bude se to jen hemžit pracovními a společenskými událostmi a vy byste se přitom nejraději zachumlali pod peřinu a čas strávili o samotě u dobrého filmu. Tyto povinné akce však jednou skončí a vy budete mít klid.

Býk
21. 4. - 21. 5.
 

Potrápit vás tento týden mohou respirační choroby, nevyhnou se vám a ani rodině. Dlouhodobé nachlazení vám vysaje energii a vy se ještě budete muset starat o ostatní členy domácnosti. Nebojte, každá nemoc jednou pomine a vy zas budete jak rybička.

Blíženci
22. 5. - 21. 6.
 

Máte toho tolik naplánováno, že máte pocit, že do konce roku nemáte šanci stihnout. Musíte se trochu uvolnit a neplánovat si toho tolik, pak si najdete čas na odpočinek a budete mít i vše hotové. Rovněž omezte jistou činnost, která vás zdržuje.

Rak
22. 6. - 22. 7.
 

Čeká na vás jistá důležitá záležitost, kterou nemůžete již déle odkládat. Vrhněte se na to s vervou a opravdovým nadšením a uvidíte, že pak vše půjde jako po másle. Nakonec zjistíte, že to nebylo tak hrozné a měli jste tedy úplně zbytečné obavy.

Lev
23. 7. - 22. 8.
 

Kolem vás se pohybuje osoba, která vám chce uškodit. Možná dokonce tušíte o koho se jedná, ale nechcete dělat zlou krev. Nebojte se však otevřené konfrontace, jen tak získáte vytoužený klid a daný jedinec se stáhne do ústraní a nechá vás na pokoji.

Panna
23. 8. - 22. 9.
 

Pracovní vytížení bude tento týden opravdu velké. Vy si z toho však nebudete dělat těžkou hlavu a vše zvládnete levou zadní. Na všechny vzniklé problémy budete reagovat klidně a s rozvahou, takže se nedivte, že k vám hodně kolegů přijde pro radu.

Váhy
23. 9. - 23. 10.
 

Vánoce se kvapem blíží a vy už začínáte přemýšlet, co svým nejbližším dáte pod stromeček. Rovněž už plánujete nejen vánoční úklid, ale i pečení a další věci, co k Vánocům patří. Máte recht, připraveným štěstí přeje a aspoň pak nebudete ve stresu.

Štír
24. 10. - 22. 11.
 

Sychravé počasí přímo vybízí k lenošení v teple domova. To ale není nic pro vás, rádi podnikáte něco nového, milujete hory a tento týden nebude výjimkou. Výlety do přírody milujete a podzim rovněž, tak proč se taky nechat odradit deštivým počasím.

Střelec
23. 11. - 21. 12.
 

Pozor na případné fyzické přetažení, řekli jste si, že nebudete s předsevzetím čekat na Nový rok a raději začnete hned. Kladete si hned od začátku na sebe vysoké nároky a sportu na vás bude trochu moc, určitě zvolněte a najděte si čas i na odpočinek.

 

 

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 

Trochu vás tento týden potrápí případná negativita. Najděte si nějaký příjemný rituál, který vám bude dělat radost a zároveň vás příjemně nakopne na celičký den. Nenechte, aby vám špatná nálada kazila dny a povzneste se na případné její spouštěče.

Vodnář
21. 1. - 20. 2.
 

Tento týden si konečně najdete čas na své přátele, které jste poslední dobou trochu zanedbávali. Jejich společnost si opravdu užijete a budete se dobře bavit. Slíbíte si, že se budete scházet mnohem častěji a nenecháte se odradit jinými záležitostmi.

Ryby
21. 2. - 20. 3.
 

Zaměřte se tento týden na pracovní stránku vašeho života. Snažíte si svou práci trochu urychlit a kvalita mnohdy pokulhává. Je tedy dost možné, že na konci týdne budete muset některé věci bohužel předělávat. Přidáte si tedy úplně zbytečně práci.

zdroj: https://www.astrohled.cz/horoskopy/horoskop-na-tento-tyden/

Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
 
Trochu vás tento týden potrápí případná negativita. Najděte si nějaký příjemný rituál, který vám bude dělat radost a zároveň vás příjemně nakopne na celičký den. Nenechte, aby vám špatná nálada kazila dny a povzneste se na případné její spouštěče.

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: