Horoskop na 5. 6. 2017 - 11. 6. 2017

04.06.2017 17:36

Beran (21. 3.–20. 4.)

Začínáte být kandidáty workoholismu a to opravdu není dobré. Nejen, že to ohrožuje vaše zdraví, ale přehnanou horlivostí ubližujete i své kariéře, takže to pak nedává smysl. Zvolněte a neberte si toho tolik. Pracujte, tvořte, ale nepřehánějte to!     

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nemáte nouzi o přízeň a obdiv ostatních ani o příjemná seznámení, protože příjemná a přítulná atmosféra z vás sálá na dálku. Roztoužené hvězdy se nad vaším znamením spojují, aby ještě více posílily erotický magnetismus. Vaše přitažlivost se stupňuje!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Vaše milostné šance jsou v tomto týdnu na maximu. Nejde jen o krátké románky nebo přelétavé flirtíky, hvězdní vládcové slibují dokonce seznámení, které bude stát za to! Merkur napovídá, že se má jednat o sečtělou osobu, líbivého a elegantního vzhledu.        

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nejsilněji se ve vašem znamení projeví bohyně lásky, které dokonce i Luna pomůže, abyste se v milostných záležitostech radovali. Mars dává vašemu konání potřebný šmrnc  a dopuje vás výraznou fyzickou přitažlivostí. Připravte se na roj obdivovatelů!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Řadu úspěchů vám přináší vaše vitalita a přemýšlivost. Nestřílíte od boku, ale všichni kolem se mohou spolehnout, že si vše důkladně promyslíte. Vaši nadřízení to už nemohou přehlížet! V kariéře se daří, ale nezanedbáváte ani duši. I o té přemýšlíte.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Velkým plusem tohoto týdne je pro vás pomoc Venuše, která dokáže odlehčit dny a momenty, kdy se na vás kupí více zátěže. Její blahodárný vliv můžete zaznamenat především v lásce, na cestách a ve finanční sféře - její ruka dokáže být neobyčejně štědrá!   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše neustálá potřeba souladu a harmonie se konečně naplní, milé Váhy! Pocítíte velikou úlevu, protože už nebudete muset stále vymýšlet nové a nové kompromisy, abyste usmířili své okolí. Vaše komunikace se rapidně zlepšuje a stává se přímo excelentní!   

Štír (24. 10.–22. 11.)

V zaměstnání vás tento týden ani nepoznají. Oplýváte takovým nasazením, že se kolegové nestačí divit a ohromení nadřízení už si připravují podmínky k povýšení. Náladu vám zlepší i velice přátelská atmosféra na pracovišti, způsobená vaší otevřeností.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Pociťujete pokles vitality, unavení Střelci. Není divu! Poslední měsíce jedete naplno a občas prostě musíte vysadit. Nejlépe vás osvěží setkání s přáteli a vše, co je cítit svobodou. Svoboda je vaše přirozenost a nechcete, aby vám ji někdo omezoval!      

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Hlavním tahounem vašeho úspěchu v tomto týdnu je kreativita. Dokážete na věci pohlédnout ze všech stran a nalézt neotřelá řešení. I když máte snahu a hvězdy podporují vaše schopnosti, nemůžete se ubránit napětí. Důležité je, abyste se nepřeceňovali!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nemáte bojovnou náladu, a to je dobře. Kompromisem v tomto týdnu dokážete daleko více než konflikty. Ty se vám s trochou snahy opravdu vyhnou, protože vaše vrozená touha po originalitě a sebeprosazení se teď oslabuje. Vypadá to na harmonický týden.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zachovejte klid a rozvahu, pokud si vás najdou problémy. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Hvězdy občas mají v popisu práce vás trochu pošťuchovat, tak se jimi nedejte vyprovokovat. Při komunikaci, jednáních nebo na cestách se komplikacím vysmějte.       

 

zdroj:https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-5-6-2017-11-6-2017-36055.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: