Horoskop na 5. 2. 2018 - 11. 2. 2018

04.02.2018 12:18

Beran (21. 3.–20. 4.)

Čeká vás týden, plný aktivit. Leckdy nebudete vědět, do čeho se máte pustit dříve. Vy na to však přijdete a hravě si sestavíte seznam úkolů podle důležitosti. Díky tomu na nic nezapomenete. Nepřehánějte to s utrácením a užívejte si čas s rodinou.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete nad spoustou věcí přemýšlet a v mnoha ohledech budete mít dojem, že věci se snad už nikdy nepohnou pozitivním směrem. Zkuste to vydržet, to jen planety trochu zlobí. Zase vysvitne sluníčko a bude dobře. Jako silné znamení všechno ustojíte.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Máte spoustu energie a navíc vás neopouští elán a skvělá nálada. Jste činorodí, aktivní a nic pro vás není dost těžký úkol. Přijde více šancí na kariérní posun a ani finance vám starosti dělat nebudou. Užijete si také plno hezkých chvil s rodinou.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

V tomto týdnu se vám bude dařit v práci a budete mít také spoustu nápadů, jak vylepšit své bydlení. Zatoužíte i po vybočení ze stereotypu a osvěžení všedních dnů. S financemi si lámat hlavu nemusíte. S vašimi blízkými vás čeká harmonické souznění.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Tento týden vás přinutí zabojovat se spoustou ne právě příjemných energií, které budou ovlivňovat váš život. Přinesou zdržení, horší náladu i problémy s komunikací. Mohli byste vyrazit někam dobít baterie. Penězi šetřete a buďte ohleduplní k rodině.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

V těchto sedmi dnech to pro vás bude poněkud náročnější. Budete se potýkat s nervozitou i stresem a také vaše okolí nebude právě přívětivé. Netrapte se tím, zase to pomine. Hlídejte si finance včetně peněženky a nehádejte se s rodinou pro hlouposti.    

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden proběhne ve znamení nových perspektiv a změny životních postojů. Bude se vám dařit v zaměstnání a ve vzduchu nejspíš visí i povýšení nebo nová práce. Líbí se vám i cifra na vašem bankovním kontě a s rodinou si užijete hodně hezkých chvil.          

Štír (24. 10.–22. 11.)

V tomto týdnu budete hýřit dobrými nápady, čeká vás příliv kreativity a také hloubavá nálada. Bude to zkrátka sedm dní jako na houpačce, ale s pozitivním laděním. Rozhodně se máte na co těšit. Můžete si dovolit i rozmařilost. Potěšte vaše blízké!      

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete si muset dát pozor na netrpělivost a touhu chtít všechno hned. Snažte se také hlídat to, co říkáte, abyste se nedostali do nesnází. Vhodné je v tomto týdnu na sobě celkově zapracovat. O peníze si nedělejte starosti a hýčkejte svou rodinu.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Okolí mnohokrát ocení vaši schopnost objektivního pohledu na různé věci a jejich spravedlivého posouzení. Vy sami budete přemýšlet o tom, zda je váš život takový, jaký byste si ho přáli mít. Peníze řešit nebudete, mnohem více vás bude zajímat rodina.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden bude mít pro vás zajímavý náboj. Budete se zabývat řešením své kariéry a najdete v sobě dostatek odvahy a elánu udělat kroky novým směrem. A to i v dalších oblastech života. O peníze se nebojte. Vaši příbuzní vás nejednou požádají o radu.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Bude to perný týden. Planety se s vámi v únoru moc nemazlí a tak to tentokrát zase bude o vaší houževnatosti a síle vzdorovat nepříjemnostem. V tom se ukážete jako skvělí hráči a hned tak něco vás neudolá. Sami víte, že vás nesnáze paradoxně posílí.
                         

 

zdroj:https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-5-2-2018-11-2-2018-36575.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: