Horoskop na 30. 10. 2017 - 5. 11. 2017

29.10.2017 14:39

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu bude jedna událost stíhat druhou, což bude na jednu stranu přínosné, ale straně druhé také pořádně vyčerpávající. I když budete mít dostatek elánu, občas pocítíte únavu. Ale vše zvládnete a finanční i domácí pohoda vás dobije energií.                        

Býk (21. 4.–21. 5.)

Čeká vás poněkud nervóznějších sedm dní. Důležité je, abyste se moc nenechali rozhodit svým okolím, soustřeďte se na své záležitosti. O názor druhých se nestarejte. Financemi raději šetřete a také v rodině se snažte co nejvíce držet nervy na uzdě.         

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Musíte se zaměřit na to, aby vám neunikla jediná šance, kterou vám tento týden nabídne ohledně rozjezdu vaší kariéry. Finance zatím nějak přehnaně řešit nemusíte, můžete si i ledacos dopřát. Soustřeďte se také na své vztahy s rodinou a příbuzenstvem.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Mnoho času vám zaberou snahy o rozjezd vaší kariéry. Její rozmach je na dosah ruky, vyžaduje to však dost sebedůvěry a dobrý úsudek. Ten vám scházet nebude. Můžete dát také průchod svým dobročinným sklonům a čekají vás hezké chvíle s vašimi blízkými.          

Lev (23. 7.–22. 8.)

Skvělý úsudek, konstruktivní komunikace, obratné řešení problémů a velké množství šancí na posun kupředu. To vše vás čeká v tomto týdnu. Budete úspěšní v práci, v lásce i na poli financí.  A rodinná atmosféra? Také ta zaznamená většinu času pohodu.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Můžete mít v tomto týdnu problémy s nervozitou a cítit se poněkud přetažení. Věci se zdržují, jejich vývoj neodpovídá vloženému úsilí. Vstup do nového měsíce tak nebude  jednoduchý. Čelit všemu můžete jen za pomoci trpělivosti. To je nejlepší recept.         

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše pracovní úsilí bude po zásluze odměněno a zřejmě dostanete příležitost k získání nového zaměstnání. Velká síla teď spočívá ve vaší brilantní komunikaci. Může vás občas překvapit lehčí únava, zbavíte se jí  v rodinném kruhu a mezi vašimi přáteli.    

Štír (24. 10.–22. 11.)

V tomto týdnu budete slavit velké úspěchy na všech frontách. Ocení vás nadřízení v zaměstnání, také rodina ve vás vidí někoho, koho hned tak něco nerozhází. Peníze vás vůbec netrápí a rovněž na dění v milostné sféře si rozhodně nemůžete stěžovat.    

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Komunikace je hlavním mottem tohoto týdne. Získáte si respekt svého okolí, výhody i uznání nadřízených. Nezanedbávejte ani svůj vnitřní svět, zamyslelte se nad tím, zda jste si splnili dětské sny. Úspěch u opačného pohlaví vás také pořádně nakopne.         

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V tomto týdnu si užijete kopec nervozity, stresu i pocitu určitého nevolnictví, které plyne z práce, která vás nenaplňuje. Dává vám ale peníze a můžete zajistit rodinu. Únikem z tohoto začarovaného kruhu může být to, že se teď upnete na domov.    

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Budete často dokazovat, že jste odolní a nebojíte se překážek. Také si na vás nikdo nepřijde. Komunikace může trochu drhnout a skřípat, zejména co se týká rodinných vztahů. Naučte se být méně prudcí, zajímejte se o názory ostatních! Jinak to nejde.       

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Vaše sebevědomí najednou vyroste do pořádné výšky a dá o sobě vědět. Ostatní z toho budou hodně překvapení. V práci se vám nebude chtít pořádně pracovat, spíše si zalenošit. Budete si také užívat času s rodinou, volného času tak příliš mít nebudete.                 

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-30-10-2017-5-11-2017-36375.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: