Horoskop na 30. 1. 2017 - 5. 2. 2017

30.01.2017 07:48

Beran (21. 3.–20. 4.)

Čeká vás nestabilní týden. Poněvadž nešetříte prudšími reakcemi, je konflikt na světě snadno a jeho hašení vám zabere spoustu času. Dařit se ale bude překvapivě úředním věcem. Ve vztazích pamatujte na to, že odmítat někoho předem, není dobrý přístup.                 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tento týden vám bude přinášet mírné překážky, nicméně je zvládnete s grácií. Jak uvidíte, kýžený okamžik může přijít i za pět dvanáct. Takže nechte věcem volný průběh, konec týdne je potom k tomu přímo stvořený. Nezapomínejte též na erotiku a koníčky.    

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V těchto dnech máte zelenou ve všem, do čeho se pustíte. Pozor ale na prostředek týdne, v tuto dobu můžete nechtěně ale přece svou Pandořinu skříňku otevřít! Co se týče vztahů, je zapotřebí, abyste se postavili čelem k dlouhodobým potížím ve vztahu.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete mít každý den kopec báječné inspirace v práci i doma. Hlavně tuto dobu neproplýtvejte nicneděláním. Venuše s Marsem se skutečně činí, aby vás viděli spokojené! Akorát se svou pověstnou smyslností můžete být momentálně tak trochu na štíru.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Díky neobyčejně živým prouděním potkáte i své oblíbence, které jste už dlouho neviděli, ale čekají vás taktéž nové zajímavé kontakty. Nálada vám skáče nahoru a dolů jako rafička na teploměru, především se ale chcete bavit a dychtíte po náklonnosti.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Trpělivost je tento týden nezbytná, prskajícím Marsem se zažehují konfliktní plamínky. Hvězdy také varují před příliš velkou či ještě větší výřečností, chybět ale nebude bystrá mysl! Jste živější než jindy a objevíte telepatický přenos myšlenek.      

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V těchto dnech se nezastavíte. Hlavou se vám honí optimistické plány, navíc se setkáte se sebevědomými jedinci, kteří ví, jak na to, a kteří vám půjdou příkladem. Uvědomte si, že věci je třeba odtahovat. Je něco, co jste doposud odkládali? Hurá na to!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Tento týden je v mnoha případech velmi originální. Venuše vysílá silné emoční pablesky do celého vašeho okolí. Nyní jsou ve vašem životě to nejdůležitější vztahy - partner, přátelé, děti. Snažte se také stihnout co nejvíce různé tvořivé činnosti.      

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nepouštějte si tento týden příliš pusu na špacír, protože byste pak měli co vysvětlovat, za co se omlouvat, nebo před čím se schovávat, což je zbytečný výdej energii. Energii v těchto mrazech budete potřebovat na docela jiné záležitosti a resty.    

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Omráčíte někoho svou vitalitou, s níž nepohnou ani mrazy. Jenom odpočinek ze svého žebříčku potřeb zcela neškrtejte, protože jinak brzo pojede na setrvačník, a vaše nadšení i originalita bude slábnout. I blízcí si navíc žádají vaši plnou pozornost.                  

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Zatoužíte po nějakém dobrodružném románku, a pokud nebude nikdo vhodný v okolí, rozmazlíte se alespoň nějakým pěkným filmem. Konec konců, možná v kině zasedne vedle vás někdo stejně osamělý jako vy a hned se vám začne otevírat docela nový příběh.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Rodinné zázemí pro vás bude v těchto dnech alfou omegou a hýčkat nezapomenete všechny členy domácnosti, počínaje osobami a domácími mazlíčky pokračujíc. V práci to ale také nebudete flákat, právě naopak, své úkoly si zvládáte plnit mimořádně dovedně.   

 

zdroj

https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-30-1-2017-5-2-2017-35702.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: