Horoskop na 3. 7. 2017 - 9. 7. 2017

03.07.2017 11:19

Beran (21. 3.–20. 4.)

Sice se v práci v tomto týdnu objeví více napětí, ale překonáte vše s nadhledem a profesionalitou. Dokonce máte tendence vydělat více peněz nebo jinak uspět. Pracovní vytížení ale trochu naruší rodinné vztahy, měli byste s blízkými trávit víc času.        

Býk (21. 4.–21. 5.)

Venuše, která dohlíží na blahobyt a hmotnou spokojenost, vám rozhodně nechce škodit. Nechybí vám energie do vydělávání peněz a celkově je viditelný tok financí. Ale jak se říká, každá mince má dvě strany, tudíž lze počítat i s výraznějším utrácením.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Dostáváte od hvězd velké dary. Zejména dar obchodování a komunikace, ale i schopnost učit se nové věci a rozšiřovat obzory pomocí studia. Hvězdy vám také poskytnou četné možnosti a kontakty, které vás mohou v profesní sféře posunout více na výsluní.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Nejvýraznější jsou tento týden zvýšené možnosti k větším příjmům a viditelný talent na objevování zdrojů peněz. Investice se jeví jako velmi úspěšné, přičemž máte vlivem Marsu chuť i zariskovat - pokud jde o nové obchody, Slunce souhlasně přikyvuje!      

Lev (23. 7.–22. 8.)

Do práce jste jako Lvi! S elánem se vrháte do svých úkolů. Hvězdy na vás mají políčeno s projekty, v nichž se dokážete blýsknout svým intelektem. Do čeho zatnete drápky, toho se nepustíte! Počítejte s četnějšími telefonáty a pracovními schůzkami.       

Panna (23. 8.–22. 9.)

Něco, co ve vás dlouho klíčilo, má tendenci se prodírat na světlo - jen směle do toho, dejte svému vnitřnímu potenciálu průchod. Využijte přízně hvězd a probuďte v práci svoje smysly. Vrhněte se na projekty, na které byste si ještě nedávno netroufli.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše energie je slabena, což se odráží v záležitostech spojených s kariérou. Jste pověstní svým smyslem pro harmonii, nicméně hvězdy se v tomto týdnu snaží vaše pokojné vody trochu rozčeřit. Také vám mohou pohnout žlučí někteří z vašich nadřízených.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Očekávejte bezproblémové finanční dění a větší možnosti k zisku. Hvězdy vás nabíjí energií, díky které umíte vydělat peníze. Nejlepší zdroje zisku pramení ze zahraničí nebo aktivit spojených se zahraničním, přínosnou se jeví i podpora vlivné osoby.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Sice více vyděláváte, ale zase máte tendence více utrácet, takže finančně pro vás tento týden velmi úspěšný není. Už od přírody nejste spořílkové, naopak jste pověstní svou štědrostí, takže se nelze divit, že se vaše penízky vždycky brzy rozkutálejí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V pracovní sféře nebudete moc spokojení. Hvězdy kladou důraz na spojení s vlivnými lidmi, ale vše nemusí probíhat podle představ. Jste zásadoví a máte vlastní etiku chování a tím narážíte na skutečnost, že se vaše pravidla liší od pravidel ostatních.     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Na první místo vašeho žebříčku se před práci a kariéru prodrala láska a užívání si života. V práci sice nepatříte mezi ty, kteří zanedbávají své povinnosti, nicméně vám schází touha expandovat a posouvat se dál. Nejvíce na nervy vám jde papírování!   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Hvězdy v tomto týdnu předznamenávají velký boom! Po pracovní stránce máte skvělý vítr v plachtách a žádné bouřkové mraky, můžete rozjet všechno, co si přejete! V éteru jsou slyšet zvonivé mince kvetoucího podnikání a lichotivé uznání vašich zásluh.      
      

zdroj:https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-3-7-2017-9-7-2017-36124.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: