Horoskop na 29. 1. 2018 - 4. 2. 2018

28.01.2018 14:33

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu bude o většině věcí rozhodovat vaše aktivita. Buďte proto akční a připraveni chopit se všech výzev, které se k vám dostanou. Zajistíte si tím dobré věci v budoucnosti. O finance se bát rozhodně nemusíte a i v rodině zavládne pohoda.    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete si muset v tomto týdnu dát pozor na své emoce. Planety radí, abyste jim příliš nepovolovali uzdu a krotili je. Tyto dny budou mít také hektické tempo. Financemi šetřete a s rodinou jednejte v rukavičkách. Jen tak předejdete nepříjemnostem.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Planety si pro vás připravily poměrně pohodový týden. Věci by se měly dařit a nevypadá to na nějaké příliš rušivé vlivy. Pokud by se přesto vyskytly, dokážete si s tím hravě poradit. Opatrně na finance, zato s rodinou si užijete skvělé okamžiky.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Některé dny v tomo týdnu budou hektické, takže to bude vyžadovat dostatek vaší trpělivosti. Také vaše tělo si řekne o to, abyste se mu věnovali. Tentokrát ve formě procházek a cvičení. Vyhovte mu. Ve finanční a rodinné oblasti bude vše v pořádku.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

V tomto týdnu budete muset nejednou projevit dostatek trpělivosti a tolerance. Nebude to vždy jednoduché, ale když to zvládnete, předejdete tím spoustě nepříjemných situací. Na finance buďte opatrní. Rodinné vztahy se mohou začít trochu komplikovat.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Nebude to úplně jednoduchý týden. Budete muset čelit váznoucí komunikaci a ve vašem okolí se mohou vyskytovat negativně naladění lidé. Pokud vše zvládnete, bude to vaše výhra. Budete však muset šetřit a v rodině našlapovat často jako na minovém poli.       

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V mnoha ohledech se vám bude dařit. Mohla by přijít zajímavá nabídka práce, přivýdělku nebo sebevzdělávání. Připravte se i na to, že budete muset prokázat vysokou míru sebeovládání. Finanční stránka je v pořádku. Vaše rodina bude zdrojem radosti.           

Štír (24. 10.–22. 11.)

Nemáte nejlepší období a tento týden to budete cítit na všech frontách. Jste ale odvážné znamení, a tak všechno ustojíte. Důležité je zbytečně se s nikým nehádat, plýtváte tím energií. S penězi zacházejte opatrně. V rodině čekejte střídavě oblačno.      

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V těchto sedmi dnech bude hodně věcí závislých na vaší schopnosti prosadit se a ukázat, co ve vás opravdu vězí. Obojí vám docela půjde, takže byste měli být úspěšní nejenom v kariéře. O peníze strach mít nemusíte a s rodinou si budete skvěle rozumět.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V tomto týdnu budete neskutečně pracovití. Jde vám o to, abyste získali pozornost nadřízených a dosáhli také postupu v kariéře. Máte velké šance, aby se vám to podařilo. I  když máte dost peněz, teď je moc nerozhazujte. V rodině se cítíte spokojeně.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden vás zastihne v plné práci. Budete si počínat, jako byste chtěli získat nějaký rekord. Ke konci týdne si však vaše tělo samo začne říkat o odpočinek a vy mu vyhovte. S financemi si hlavu nelamte. Zato na rodinu buďte o něco vlídnější.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Můžete být ohroženi stresem, protože zapomínáte odpočívat. V tomto týdnu byste se o to měli pokusit a říct si, že nic není důležitější, než vaše zdraví. Ani peníze, ani kariéra! Financí máte dostatek a s rodinou budete jakž takž vycházet v klidu.      

 

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-29-1-2018-4-2-2018-36574.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: