Horoskop na 27. 2. 2017 - 5. 3. 2017

27.02.2017 10:16

Beran (21. 3.–20. 4.)

Dobrou náladu si nejlépe vyčarujete, když nebudete příliš tlačit na pilu. Nechejte věcem volný průběh a uvidíte, že to dobré k vám přijde samo. V lásce vás čeká několik velmi zajímavých okamžiků, které se vám vryjí do paměti jako báječně romantické.                    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nemusíte mít tento týden přehnané obavy, protože i když miliony třeba sklízet nebudete, vaše finanční situace bude zajímavá. Nebojte se investovat do projektů, které vás dlouho lákaly. A také rozmazlete blízké, sdílená radost je ještě větší radostí.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Jestliže se zamilujete téměř jako z čistého nebe, pak neházejte za hlavu opatrnost. Jsou totiž věci, které byste měli mít na paměti navzdory růžovým brýlím. Někdo vás potěší svou nabídkou na spolupráci a vám se tak podaří dosáhnout ideálu i v práci.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zatoužíte po neznámých vodách, a i když dál budete milovat večery u rodinného krbu, vy se stanete tím organizátorem, který začne lákat blízké na výlety. A pokud nikdo z rodiny nebaží po nových dálkách, pak oslovte přátelé, někoho spřízněného najdete.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Hlavou se vám budou honit podnikatelské scénáře, a i když zatím třeba patříte do stavu zaměstnanců, nebude vám dělat potíže to změnit. Znáte dobře svoje schopnosti a víte, že dovedete vše, co si umanete. Navíc vaše drahá polovička vás hezky rozmazluje.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Někteří lidé napínají vaše nervy k prasknutí, tudíž bude zapotřebí naučit se ovládat umění meditace. Vyhnete se proudu negativity, který vám čeří poklidnou hladinu vašich pracovních i rodinných aktivit. Nebojte se také být více asertivní a říkat NE.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ne s každým se jde dohodnout v daném časovém okamžiku, to ale neznamená, že byste to neměli zkoušet zase o něco později. Hlavní bude tento týden neztrácet optimismu a věřit, že i vaše sny jdou uskutečnit. Ve volném čase se věnujte nějakému koníčku.     

Štír (24. 10.–22. 11.)

Můžete mít za zlé někomu z blízkých, že na vás nemá poslední dobu čas. Není to ale proto, že by vás neměl rád, ale spíše kvůli zvýšeným pracovním aktivitám. Podpořte ho tedy raději místo výčitek a uvidíte, že za čas vrátí zase všechno hezky do normálu.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Máte pocit, že se toho na vás valí příliš. Nebojte se výzev. Můžete v nich obstát bez ztráty bodu, a ideální bude, když u toho zachováte i rozvahu. Pracovní šance vás posunou dále a vaši blízcí přijdou na to, že máte pro ně zatím netušené schopnosti.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kdosi vám vyjádří svou přízeň a vy díky tomu budete mít lepší náladu.  Povinnosti, které vám jindy přišly rutinní, nyní budete zvládat levou zadní. A co je ještě lepší, dovedete si natolik zorganizovat čas, že vaše rodina si váš užije měrou vrchovatou.    

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Jestliže potřebujete vyjádřit podporu od blízkých, je zapotřebí jim naznačit, jaké starosti řešíte. Jasnovidce doma nemáte. I když se najdou i tací, kteří dovedou pochopit vaše nálady lépe než jiní. Zajímejte se o bylinky, umějí vrátit optimismus.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Radost vám do života vznese uklidnění rodinných vztahů, a i když nebude vše růžové, jak byste si přáli v pracovním životě, dovedete to tolerovat snadněji, než kdyby tomu bylo naopak. Navíc se vám v hlavě zrodí nápad, který vám přinese lepší finance. 

zdroj článku https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-27-2-2017-5-3-2017-35785.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: