Horoskop na 23. 10. 2017 - 29. 10. 2017

22.10.2017 12:46

Beran (21. 3.–20. 4.)

Řada momentů tohoto týdne bude dost náročných, přijde příliv práce a zvýšené tempo ve všech oblastech. Ani domov nebude zrovna oázou klidu. Nejlépe vám udělá pobyt v přírodě a relax u vašich koníčků. Hlavně si nic nepřipouštějte více, než je nutné!                       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Můžete bez obav požádat o to, na co máte díky svému pracovnímu úsilí nárok, tedy o zvýšení platu nebo přidělení větších kompetencí. Můžete také zkusit své štěstí i v jiném oboru. Hvězdy vám přejí také v otázce financí. Důležitá pro vás bude rodina.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V práci budete příkladem ostatním, jedete na plný výkon a jste hotovou studnicí nápadů. Nemůžete se proto divit, že se na vás kolegové občas zamračí. Je v tom závist, nevšímejte si toho! Daří se vám i finančně a rodinné vztahy jsou bezproblémové.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Ani v tomto týdnu to nebudete mít moc lehké. Vesmírné energie jakoby se spikly proti vám a rozhodly se vám komplikovat život. Různé překážky, zdržení, frustrace a váznoucí komunikace budou běžnou součástí těchto dnů. Paradoxně vás to však posílí.        

Lev (23. 7.–22. 8.)

Celý týden budete středem pozornosti. Bude se vám dařit v kariéře a vysloužíte si nejednu pochvalu. A možná přijde i velmi zajímavá nabídka! Po finanční stránce nebudete strádat. V rodinném kruhu na vás však často padne dojetí a také sentiment.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Budete kreativní, temperamentní a také plní elánu. V práci se vám bude dařit a očekávat můžete i určité finanční překvapení. V centru pozornosti se ocitne také vaše rodina, se kterou se budete cítit naprosto skvěle. Zažijete zkrátka pěkný týden.         

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Snažte se prosazovat všechny nápady, které se vám zdají zajímavé. Předveďte také jaksepatří svůj talent a nevyhýbejte se společenským událostem. Mělo by se vám dařit být úspěšní ve všem, do čeho se pustíte. A využívejte svůj šarm, umete vám cestičku!   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Hektické tempo vás zaskočí hned na začátku týdne. Později se vše ustálí do pomalejších otáček, ale budete stále cítit vnitřní neklid, který vás bude popohánět kupředu. V práci můžete zaznamenat občas mírná nedorozumění, zato doma bude vše v pořádku.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Zrovna moc oslnivý týden to v žádném směru nebude, ale na to jste si v tomto měsíci nejspíš už zvykli. Dobrou zprávou je, že by se neměla dít žádná velká dramata. Je to navíc poslední říjnový týden a listopad vás příjemně odmění za vaši trpělivost.       

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Na konci náročného měsíce se budete cítit dost unavení a často zcela bez nálady. Dbejte hlavně o své zdraví, nemůžete se zanedbávat a myslet, že vydržíte vše. V tomto týdnu počítejte také s tím, že se na vás budou lidé často obracet s prosbou o radu.     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Budete hodně soustředění a nic vám neujde. Budete také řešit kariéru a svou budoucnost. A taky způsob, jak rozmnožit své finance. Nebudete se stranit ani přátel a setkání s nimi. V rodinném životě půjde především o snahy o vyváženost a harmonii.        

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Vaše schopnost logických úvah, plánování i organizace přinesou tento týden některé zajímavé šance. Nepropásněte je! Dařit se vám bude i v otázce peněz a rodina a přátelé budou stát o to, aby s vámi mohli strávit co nejvíce času. Dopřejte jim ho!                
             

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-23-10-2017-29-10-2017-36362.aspx

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: