Horoskop na 20. 11. 2017 - 26. 11. 2017

19.11.2017 18:32

Beran (21. 3.–20. 4.)

V zaměstnání vám to půjde naprosto skvěle a hravě zvládnete všechny své úkoly. Zářit ale budete nejenom v oblasti kariéry, kde dojde ke skutečnému skoku vpřed. Snadno si také získáte sympatie okolí a užijete si příjemné okamžiky s přáteli i rodinou.                

Býk (21. 4.–21. 5.)

I když vás čeká poměrně náročný týden, něco pozitivního v něm přesto najdete. Například se budete hodně zamýšlet nad různými věcmi a získáte nový úhel pohledu. Také se přesvědčíte, že vaši blízcí a přátelé stojí při vás. A to je pocit k nezaplacení!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Budete se snažit sáhnout si na své sny. Energie, průbojnosti i odvahy máte na rozdávání. Někdy se však můžete chovat tak suverénně, že vzbudíte nelibost okolí. Dejte si pozor, ať nepřijdete o jeho sympatie.  A opravdu dobře si hlídejte své finance!        

Rak (22. 6.–22. 7.)

V oblasti kariéry si půjdete za svým a s každou překážkou se poperete. Díky postavení planet máte šanci na výrazné vylepšení vaší finanční situace. Mnohým se také podaří vyřešit nějaký dlouhodobější problém. S rodinou mějte nyní větší trpělivost.       

Lev (23. 7.–22. 8.)

V tomto týdnu by měly jít hladce záležitosti v  oblasti kariéry i financí. Tam však musíte být obezřetní a nenechat se od planet přimět ke zbytečným nákupům. Hodně vás bude zaměstnávat vlastní rodina a vztahy v ní. Začít však musíte rozhodně u sebe.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden na vás naloží zvýšené nároky v mnoha oblastech. Úlevu budete hledat v rozhovorech s moudrými lidmi a blízkými přáteli. Na poli financí však strádat nebudete, dejte ale pozor na zbytečné výdaje. A snažte se lépe vycházet se svou rodinou.       

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete se hodně snažit zapracovat na tom, abyste se posunuli ve své kariéře směrem kupředu. Chcete být patřičně doceněni a získat pozici, která odpovídá vašim schopnostem. I když jste na sebe nároční, na své blízké byste měli být o hodně vlídnější!       

Štír (24. 10.–22. 11.)

Můžete se v tomto týdnu cítit unavení z hektického tempa tohoto měsíce. To vám ale nebude bránit v tom, abyste si šli za svým přes všechny překážky. V práci na vás zřejmě bude čekat jistá výzva a budete také hodně důležití. Nejvíce sami před sebou.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete akční, činorodí, přemýšliví. Vaše snahy o posun vpřed se dočkají úspěchu, vyřešíte i věci, které se dosud vyřešit nedařilo. Také čekejte zvýšenou nutnost komunikace, ta vám půjde na jedničku. A budete rovněž trávit hodně času se svou rodinou.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Především vaše rodina a příbuzenstvo bude v tomto týdnu v centru vašeho zájmu. Budete se snažit posílit vazby a také vám některý rodinný příslušník může způsobit starosti. Dostanete rovněž nápad, jak si polepšit a v práci se vám bude docela dařit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Připravte se na to, že tento týden bude mít pomalejší tempo. I když nejste nešťastní a cítíte se fyzicky dobře, budete muset nad mnoha věcmi přemýšlet. Receptem je fyzická práce a dlouhé procházky přírodou. Ve vaší rodině to  teď často dost zaskřípe.      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Energie tohoto týdne vám dávají sílu uskutečnit svá předsevzetí a nutí vás k akci. Žádné sezení, plánování a přemýšlení! Budete chtít řešit všechno okamžitě. Také v práci se vám naskytne možnost postupu a o víkendu byste si měli užít rodinnou pohodu.                       

zdroj  https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-20-11-2017-26-11-2017-36412.aspx

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: