Horoskop na 19. 3. 2018 - 25. 3. 2018

18.03.2018 17:07

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu si půjdete za svým a každý, kdo se vám pokusí v tom bránit, bude mít smůlu. Vaše sebevědomí bude na výši, odvaha a průbojnost jakbysmet. To samozřejmě ponese své ovoce, takže se vám bude dařit v práci i financích. Nezanedbávejte rodinu.        

Býk (21. 4.–21. 5.)

Průraznost a lavina energie jsou atributy, které vám v tomto týdnu pomohou uspět na mnoha frontách. Zejména v oblasti kariéry uděláte pokrok a dokážete si vyjednat řadu výhod. Pozor byste si měli dát na svou vášeň k utrácení, není na to vhodná doba.       

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

I když vám neschází elán, jde na vás jarní únava a chybí vám fyzické síly. Váš organismus si řekne o odpočinek. Zvládnete však přesto ustát i zvýšenou nervozitu, která kolem vás často bude. Ve své rodině také sehrajete roli diplomata a mírotvůrce.      

Rak (22. 6.–22. 7.)

Stres, shon a spěch na vás budou v tomto týdnu útočit na všech frontách. I když vám to dá hodně práce a dost se zapotíte, zvládnete to, jak se říká, bez ztráty květinky. O víkendu si pořádně odpočiňte. Také zvažte, zda by vám nepomohlo kratší volno.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Připravte se na týden plný šancí na kariérní postup. Prokážete také notnou dávku kreativity ve všech ohledech. Živě se budete zajímat rovněž o finance a možnosti investování či jiného zhodnocení svých úspor. Hodně času strávíte se svými blízkými.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Planety se vám budou v tomto týdnu snažit vynahradit vše, co vám od počátku měsíce odpíraly.  Budete mít dobrou náladu, spoustu nápadů i kopec energie. Dokážete dokonce působit jako smírčí činitel ve sporech a předávat svému okolí pozitivní náboj.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vliv planet vám dává v březnu skutečně zabrat a v tomto týdnu se také musíte připravit na to, že všechno půjde hůře a budou se vršit problémy v různých oblastech. Nebudou velké, ale bude jich dost a znepříjemní vám život. Vy jim však dokážete čelit!                   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Pohodový týden bude hodně o komunikaci a nepropásnutí šancí, které se nabízí. Budete mít hodně nápadů na to, jak si polepšit v kariéře i jak vydělat více peněz. Věřte své intuici, pomůže vám rozlišit správné impulzy od nerealistického fantazírování.                

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Pohrnou se k vám možnosti na získání lepšího pracovního místa i finančního zisku. Zejména k podnikatelům se dostane nejedna nabídka uzavření výhodného obchodu. Protože tempo celého týdne bude hektické, na jeho konci se budete cítit poněkud vyčerpaní.          

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaše práce bude během tohoto týdne po zásluze oceněna hned několikrát. Podaří se vám také vyřešit problém z minulosti a získáte sílu pokusit se o smír v dávném sporu. Hodně času rovněž strávíte s rodinou a bude to pro vás velmi osvěžující a příjemné.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V tomto týdnu se zaměříte na řešení problémů, které vám otravují život. Pokud vyvinete dostatečné úsilí, hvězdy slibují, že se ocitnete na startu skvělého období pro vaši kariéru. A také radí, abyste nezanedbávali své zdraví. Tělo volá po odpočinku!      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Po ostrém startu se tempo tohoto týdne zklidní a budete řešit mnohé věci, které jsou spojeny s vaší minulostí. Jinak budou události spíše připomínat houpačku. Po slibném začátku přijde stagnace a naopak. Musíte zůstat vyrovnaní a vše pak zvládnete!
    

 

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-19-3-2018-25-3-2018-36746.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: