Horoskop na 18. 9. 2017 - 24. 9. 2017

17.09.2017 12:49

Beran (21. 3.–20. 4.)

Čeká vás ideální čas pro nalezení nových zdrojů financí. Pomůže vám vaše skvělá  intuice a instinkt pro obchod. Můžete začít i s vlastním podnikáním. Prožijete  řadu zajímavých setkání s milými lidmi, která položí základ pro dlouhodobá přátelství.                     

Býk (21. 4.–21. 5.)

Situace na všech frontách bude v tomto týdnu víceméně stabilní. Některé dny budou nabité, jiné zase neuvěřitelně klidné, až ospalé. Nějaký ten vzruch můžete očekávat v domácím sektoru. Se vším si ale hravě poradíte, umíte vracet harmonii do událostí.    

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Popravdě, nebude to tentokrát moc potěšující týden. Přinese málo vysloveně pozitivních událostí, navíc jste kvůli vlivu planet poněkud přecitlivělí a taky vztahovační. Naštěstí jste znamení, které se dokáže přes nepříjemnosti poměrně snadno přenést.              

Rak (22. 6.–22. 7.)

Díky dostatku energie a sebevědomí máte i dost odvahy. Neschází vám ani bystrý odhad a spousta kreativity. To je skvělá kombinace pro velký úspěch na všech frontách. Buďte ve střehu, abyste nepřišli o jedinou příležitost! Těch rozhodně nebude málo.                      

Lev (23. 7.–22. 8.)

Ovládnete komunikaci v mluvené i písemné formě a vzbudíte zájem mnoha důležitých a vlivných lidí. Po finanční stránce se vám bude dařit a zvažujete, co si dopřát. Nezapomínejte více se věnovat rodině, v návalu práce a dalších zájmů ji zanedbáváte.          

Panna (23. 8.–22. 9.)

V práci čekejte hektické tempo, které vám ale celkem vyhovuje. Vaše intuice je na výši, takže spolehlivě přijdete i na netradiční možnosti přivýdělku. Prožíváte ideální čas pro nalezení nových finančních zdrojů. Nic vám nebrání začít s podnikáním.        

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Hodně zážitků na všech frontách, trocha napětí i nečekaná překvapení. V tomto týdnu o ně rozhodně nebude nouze. Planety radí, abyste zachovali klid. Nepřehánějte to s radostí ani vztekem. Přehnané emoce  jakéhokoliv druhu vás totiž nyní vysilují.    

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zřejmě vám v tomto týdnu hned tak něco radost ze života nezkalí.  Daří se vám skvěle po celé září a nebude to jiném ani v těchto sedmi dnech. Vlastně není nic, na co byste si mohli stěžovat a tak využijte naplno mimořádný potenciál skvělého období.    

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Můžete si užívat krásy života. Finance vám nescházejí,  v lásce prožíváte harmonické období a v práci se vám daří. Tento týden vás obdaruje pořádnou dávkou optimismu, který budete šířit všude, kam přijdete. Jste hodně vysoko v žebříčku popularity.     

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V tomto týdnu se rozhodně nebudete nudit. Určité zrychlení  pocítíte ve všech oblastech. Hvězdy se postarají o pravidelnou dodávku nevšedních událostí a je jenom na vás, zda si nenecháte proklouznout mezi prsty zajímavé příležitosti, milí Kozorozi.    

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden se bude podobat zatěžkávací zkoušce. Dobrou zprávou je, že to zvládnete a také to, že od příštího měsíce bude lépe. Jde už jen o pár dnů. Některé následující dny  budou zkrátka o zatínání zubů a silné nervové soustavě. Dýchejte zhluboka!          

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Jedinou oblastí, kde se vám bude v tomto týdnu dařit, je práce.  Na ostatních frontách to bude poněkud vysilující boj, ale máte dostatek síly, abyste to zvládli. Oporou vám budou vaši blízcí, ke kterým budete mimochodem někdy dost nespravedliví.  

zdroj:  https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-18-9-2017-24-9-2017-36261.aspx

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: