Horoskop na 17. 7. 2017 - 23. 7. 2017

16.07.2017 18:35

Beran (21. 3.–20. 4.)

Hlavním tématem týdne je pro vás zapojení se do tvůrčího života, milostného dění a zvýšená touha po zábavě. Užívejte léta a všech radostí plnými doušky! Je čas her a malin nezralých, tak se netrapte pracovními starostmi a vzhůru do léta plného radosti.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Ještě tento týden se vrhněte do práce. Hvězdy vám pomohou stihnou vše, co si vytýčíte a usnadní vám pozice do budoucna. Už o víkendu totiž pocítíte únavu a více než práce vás bude zajímat zábava, a tak se vám bude hodit, když budete mít něco naděláno.        

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Hvězdy nepřipustí, abyste jakkoli strádali, naopak, hodlají vás hezky rozmazlovat a dopřávat vám hojnosti. V polovině týdne se do popředí dostává i Luna, která se stává určitým startérem událostí. Můžete objevit zdroj zisku, který byl dosud skryt.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

V pracovních dnech máte zvýšené možnosti k větším příjmům a viditelný talent na objevování i skrytých zdrojů peněz. Investice se jeví jako úspěšné, dokonce máte chuť i zariskovat - pokud jde o nové obchody, Slunce k vašemu činění souhlasně přikyvuje!          

Lev (23. 7.–22. 8.)

Dopřávejte si radost a nakupujte věci pro osobní potěšení, vhodné je teď také cestovat, nerozmýšlejte se ale dlouho! Nabídka zájezdů na poslední chvíli je velice bohatá a zejména destinace u mořského pobřeží nebo exotické země vám udělají moc dobře.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

V první polovině týdne může dojít k odstartování důležitých profesních záležitostí. Nenechte si ujít tuto příležitost, ve druhé polovině týdne vaše vitalita a elán totiž poleví a věci se vám budou zdát obtížnější. Proto si vytvořte potřebný náskok!        

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše profesní vitalita za mnoho nestojí. Hvězdy radí, abyste se raději vrhli na záležitosti, které jsou neméně důležité - odpočinek a užívání si letních radovánek! Dejte si také pozor na své zdraví, zejména na náchylnost k zánětům ledvin nebo žaludku.        

Štír (24. 10.–22. 11.)

Nejvíce se v tomto týdnu bude dařit vám, kteří spolupracujete v zahraniční firmě. Jste hlava otevřená a vaše myšlenky prostě přesahují hranice. Nebraňte se ani nové spolupráci, podaří se vám skvěle formulovat myšlenky a adaptovat je na nové podmínky.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Hoďte za hlavu Venušiny manýry směřující k občasné rozladěnosti a vydejte se vstříc dobrodružstvím, láskám a novým obzorům! Přáno je používání cizích jazyků, cestování a vůbec všemu, co je spojeno s cizinou. To je přesně období podle vašeho gusta!   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V práci se tento týden moc dobře cítit nebude. Díky svému žebříčku hodnot a vlastnímu etickému kodexu máte jiné vnímání skutečnosti než ostatní, což může vyvolávat velmi nepříjemné situace. Snažte se odreagovat sportem nebo relaxací u rybníka či řeky.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Koncem týdne se vyhýbejte zbytečnému přepínání. Hvězdy na vás mohou nabalit více starostí, ale většina z nich je jen výplodem vašeho ustaraného mozku. Snažte se co nejvíce relaxovat a věnovat se radovánkám. Vyčistíte si mozek, a i vaše duše se uklidní. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Pokud nejedete na dovolenou, zažijete v práci spoustu radostí! Hvězdy předznamenávají veliký boom, váš projekt prorazí do světa. I pokud tak daleko nemíříte, bude se vám dařit, protože vaši nadřízení si všimnou vašich schopností a po zásluze je ocení!  

 

zdroj https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-17-7-2017-23-7-2017-36149.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: