Horoskop na 13. 3. 2017 - 19. 3. 2017

13.03.2017 11:50

Beran (21. 3.–20. 4.)

Energie z minulého týdne vás neopouští, rozjetí Berani. Hned v pondělí navíc vstoupí do vašeho prostoru Merkur a přinese bystrost, diplomacii a vynikající řečnické schopnosti. Koncem týdne pak můžete potkat někoho zajímavého. Čeká vás skvělý týden!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Daří se vám vše, na co sáhnete! I když vás teď hodně zaměstnává smyslnost, nezapomeňte ani na peníze. Od počátku týdne máte posílené obchodní schopnosti, můžete dosáhnout vysokých úspěchů při vhodných investicích nebo prodeji. Šťastným dnem je sobota!   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V pondělí je váš šťastný den a pocítíte zlepšenou schopnost komunikace, výřeční Blíženci. V poslední době jste kumulovali informace a data a teď přichází doba na jejich využití. Všechno jde skvěle, jste bystří i rozhodní! Možná si zaděláte na povýšení.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Energie vám nechybí, a to je dobře, milí Raci. Budete ji potřebovat na překonání nedorozumění a komunikačního šumu v zaměstnání. Za negativní pocity mohou poťouchlé hvězdy, a tak nejlépe uděláte, když je budete ignorovat. Vrhněte se raději na koníčky.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaše charisma a pracovní výkon posílí v tomto týdnu ještě dávka intelektu. Milostné aktivity jsou stále na pořadu dne, působíte sympaticky a líbíte se. Zdravotně jste ve výborné kondici a v rodině vládne úžasná harmonie. Užívejte si šťastné období!   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Před vámi je týden jako z pohádky, svůdné Panny! Na poli tělesné lásky máte dokonce nejlepší období v roce, ale i všechna ostatní témata vašeho života jsou v nebývalé kondici. V práci vše pojede jako po másle, finance rostou a doma jste k nezastavení!   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Ve středu je váš šťastný den, a ten trochu rozzáří jinak celkem nevýrazný týden. I když všechno možná nepůjde podle vašich představ, nemusíte se bát nějakých velkých dramat. Pro vaši jemnou uměleckou duši je teď nejvhodnější doba pro sebepoznání.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zábava a milostný život, to jsou oblasti, které si v tomto týdnu užijete nejvíc. Zvýšená duchovnost a empatie vás na chvíli odlákají od přehnané pracovitosti, ale to je jedině dobře. I když jste pracanti a optimisté, někdy musíte přece odpočívat!       

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Oslňujete tvůrčím nábojem, kreativní Střelci. Pokud podnikáte nebo máte volný pracovní prostor, užíváte si práci naplno. Pokud jste nuceni ke stereotypním činnostem, snažte se svou kreativitu vybít ve volném čase. Malujte, piště, hrajte. Prostě tvořte!   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Být ve správný čas na správném místě, v tom jste mistři! Možná vám v tom pomáhají hvězdy, ale je třeba přiznat, že bez vaší pracovitosti, trpělivosti a schopnosti inspirovat a motivovat, by samotné hvězdy nic nedokázaly. Svůj úspěch si zasloužíte!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Také máte pocit, že vám někdo v hlavě rozsvítil? Tak to byl Merkur, mistr a správce intelektu, který vám posílá jeden nápad za druhým. Je skvělý čas pro zkoušky, intelektuální činnosti, ale třeba i návrat ke vzdělání. Merkur přeje seberealizaci.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když vás čeká štěstí i v lásce, dominovat tomuto týdnu bude kariéra. Máte skvělé příležitosti pro zvýšení kvalifikace, podepsání nové pracovní smlouvy nebo pracovní cesty. Umíte se výborně vyjadřovat, dokážete rychle myslet a ještě máte výdrž!   

zdroj https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-13-3-2017-19-3-2017-35822.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: