Horoskop na 12. 2. 2018 - 18. 2. 2018

11.02.2018 11:14

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vyhříváte se na výsluní přízně planet, tak se vám daří i věci, o kterých jste si mysleli, že půjdou ztěžka nebo vůbec. Máte spoustu elánu a energie a v tomto týdnu se budete snažit dostat k nejvyšším metám. Dařit se bude i v oblasti financí a rodiny.     

Býk (21. 4.–21. 5.)

V tomto týdnu se vám bude dařit v práci a přijde zajímavá nabídka nového pracovního místa díky vlivnému člověku. Projevíte také manuální zručnost, zejména co se týká úpravy bydlení. Peníze vám těžkou hlavu dělat nebudou, zato v rodině to zajiskří.    

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Tento týden strávíte jako na houpačce. Na jedné straně budete plní elánu a energie, na straně druhé počítejte s častými zmatky. Ještě, že si dokážete zachovat nadhled, díky tomu vše zvládnete. A nesmíte moc utrácet. Ke své rodině buďte tolerantnější.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Přijde řada příležitostí, jak rozjet svou kariéru. Důležité je přizpůsobit se zrychlenému tempu těchto dnů a pružně reagovat. Vaše ego poroste do závratných výšek, půjdete okolí na nervy, tak opatrně! Kroťte ho hlavně ve společnosti svých nejbližších.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nevyhnete se častému pocitu, že byste chtěli mnoho věcí ve svém životě změnit. Budete také bojovat s lehčí depresí. Zkrátka to nebude jednoduchý týden, ale bylo už i hůře. Jste silné znamení, které to zvládne. Nepřenášejte však své nálady na rodinu.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Nečekejte, že věci půjdou v tomto týdnu snadno. Nejvíc brzdit vás bude špatná nálada, kterou vám působí planety a které se nebudete moci zbavit. Vzburcujte své síly a poperte se s ní. Finance vám způsobí vrásky na čele a ani doma to nebude růžové.      

Váhy (23. 9.–23. 10.)

I když budete mít spoustu elánu a snahy uspět, věci se hlavně v pracovní oblasti budou v tomto týdnu zdržovat. Vaši výtečnou náladu vám to rozhodně nezkazí. O peníze se nebojte, s rodinou si užívejte společné chvíle a plánujte expanzi v podnikání.            

Štír (24. 10.–22. 11.)

Očekávejte tak trochu zrychlený týden, kdy bude jedna událost střídat druhou. Nevyhnete se také občasné rozmrzelosti a pocitu, že byste chtěli být někde jinde. Ve finále si ale užijete příjemných sedm dnů. A doma nebuďte stále za morouse, uvolněte se.        

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Planetární konstelace se teď podepisují na tom, že v práci nemáte na růžích ustláno, i když to není vaší vinou. V tomto týdnu je také třeba dávat si pozor na finance a neutrácet za zbytečnosti. Budete zřejmě řešit i možnost vzít si krátkodobou půjčku.     

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Využijte svých skvělých komunikačních schopností k tomu, abyste se prosadili nebo získali výhody. Planety vám v tom budou pomáhat. Dostanete příslib kariérního postupu a na domácí frontě zavládne klid a pohoda. Nic vám nebrání radovat se ze života!     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Čeká vás pohodový týden. Vše, co si naplánujete, vám bude vycházet a setkáte se většinou s milými lidmi. Vy sami ale zkuste projevit více smyslu pro humor v rámci své rodiny, blízcí vás začínají mít za pěkného škarohlída. A to tedy rozhodně nejste!   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Těchto sedm dní vás přinutí začít řešit dilema, jestli je pro vás důležitější práce nebo rodinné zázemí. Budete bojovat se svou leností i arogancí druhých, ale bude to boj vítězný. Se svými blízkými vyjdete bez problémů, ani peníze vám chybět nebudou.

 

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-12-2-2018-18-2-2018-36606.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: