Horoskop na 10. 7. 2017 - 16. 7. 2017

09.07.2017 16:06

Beran (21. 3.–20. 4.)

Na počátku týdne můžete být trochu nervózní, ale už během pondělka se vaše řečnické schopnosti postarají o úspěch v práci i klid na vaší duši. Vše poběží skvěle, až o víkendu se může nervozita zase vrátit v důsledku vaší přepracovanosti a přepětí.            

Býk (21. 4.–21. 5.)

Máte vymyšlený tajný plán, kterým dobudete svět? Hvězdy radí pustit se do jeho realizace! Ve vaší konstelaci se objevuje obrovský úspěch, a to na dlouho promýšlených projektech. Popusťte uzdu své fantazii, protože nejvíce se u vás cení neotřelost!   

 

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Váš současný život je plný kontaktů, které vám otevírají dveře do světa. Protože máte navíc mozek a srdce naladěné do vzácné harmonie a daří se vám, na co sáhnete. Nemusíte se obávat ani netradičních řešení problémů, jste teď opravdovými vizionáři!  

Rak (22. 6.–22. 7.)

Ve sféře práce a financí se tento týden předvede ve skvělém světle. Uchazeči o zaměstnání natrefí na vhodné místo a konečně zakotví, po delší době vám i hvězdy dovolí otevřít trochu peněženku. Připočítáme-li váš sexappeal, máte před sebou skvělý týden!        

Lev (23. 7.–22. 8.)

Koncem týdne byste měli podepsat zvlášť výhodnou smlouvu nebo dohodu. Je třeba, abyste na ní předem pečlivě pracovali, aby vše dopadlo k vaší spokojenosti. Bude pro vás daleko důležitější, než se na první pohled zdá. Přinese vám dlouhodobý příjem.       

Panna (23. 8.–22. 9.)

Máte veliký vnitřní potenciál, a protože vám nechybí ani touha něco dokázat, nemusíte už dále držet v sobě, co tak dlouho uzrávalo. Pusťte se do realizace nápadu, na který dlouho myslíte! Hvězdy vám drží palce a také vás podpoří přívětivou ochranou.    

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Na počátku týdne vás zasáhne svým šípem Amor a předurčí tak vaše celotýdenní zájmy. Na práci a rodinu moc času nezbyde, protože vaši mysl i duši ovládne jen jedno téma. Proč ne? Zvláště pokud máte dovolenou, můžete si lásku a intimnosti užít naplno.    

Štír (24. 10.–22. 11.)

Můžete odstartovat slibnou dráhu zejména ti z vás, kteří mají co do činění se zahraničím. Pracujete v zahraničí, pro zahraniční firmu nebo používáte při práci cizí jazyky? Nečekejte už dále s nápadem, na který už delší dobu myslíte a pusťte se do něj.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Velice slibné okamžiky vás čekají při pracovních pohovorech nebo jednáních. Vaše okouzlující a spontánní vyřídilka nenechá nikoho na pochybách, že váš názor je ten jediný správný a nejlepší. Dosáhnete úspěchu v jakékoli, nejen osobní, komunikaci.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Počátkem týdne se můžete velice snadno dostat do střetu s nějakou důležitou osobou. Na vině je váš smysl pro spravedlnost a zásady, které jsou trochu jiné než zásady lidí okolo vás. To vás může pěkně rozčílit. Myslete na to, že máte zachovat klid!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Komunikativní potíže se stanou nevítaným fenoménem tohoto týdne, milí Vodnáři. Nepodléhejte panice a snažte se raději jakékoliv komunikaci vyhnout. Bude to daleko přínosnější pro váš vztah i pro vaši kariéru, ale v neposlední řadě také pro vaše nervy.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Hvězdy vám připravili takovou pracovní pozici, že by byla škoda, pokud byste tento týden trávili na dovolené. Vše vám jde od ruky a úspěch stojí za každým vaším nápadem a pokusem, tak toho využijte a buďte pilní. Zaděláte si na krásnou budoucnost. 

zdroj https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-10-7-2017-16-7-2017-36138.aspx

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: