Horoskop na 10. 4. 2017 - 16. 4. 2017

10.04.2017 10:13

Beran (21. 3.–20. 4.)

Slunce je na vaší straně a Mars vás navíc nabíjí optimismem a osvěžující energií do práce, takže se nemáte čeho bát. Hvězdy se starají, aby se vám Velikonoce vydařily. Úterní úplněk je pak ve znamení vztahů a všeho, co se týká dlouhodobého soužití.    

Býk (21. 4.–21. 5.)

Ačkoli se Merkur dává na ústup, nemusíte se bát kolapsu ve financích nebo práci. Jste stále aktivní a vedete si skvěle a ve své profesi. Můžete dokonce udělat významný krok kupředu! Stále máte plno elánu a nápadů, jak zapracovat na budoucích výdělcích.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Úterní úplněk vám zvyšuje fyzickou přitažlivost. Pokud jste v poslední době prožili nějakou krizi, je šance si teď po citové i fyzické stránce všechno vynahradit. Nenechte si utéct šanci! Posílení sexappealu se pozitivně promítne i do pracovní oblasti.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Venuše dohlíží, aby se vám dařilo. Sami rozvíjíte přátelské vztahy, takže nehrozí, že byste v případě problému zůstali bez opory. Obavy spojené s bydlením vás přepadnou o úterním úplňku, ale ve čtvrtek je váš šťastný den a vše se zase v dobré obrátí.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Nejlepší, co můžete udělat v době chaosu, je vrhnout se na běžnou rutinu. Vyhnete se konfrontacím, které by mohly přinést konflikty a nedorozumění. Úterní úplněk bude ve znamení studia, vašich sourozenců nebo sousedů. Na středu si naplánujte relax.       

Panna (23. 8.–22. 9.)

Hvězdy si vás oblíbily, a tak máte před sebou další z krásných týdnů. Zamilovaní mohou pokročit k vážným životním otázkám, jako je zasnoubení nebo početí dítěte. V práci překvapujete aktivitou i chutí komunikovat, která vás posune zas o kousek dál.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Velikonoce, stejně jako ostatní svátky, vás vykolejí z poklidného života. Ty letošní ale budou skvělé. Úplňkové úterý je zároveň vaším šťastným dnem. Na povrch vyplynou vaše osobní kvality a váš šarm a charisma velmi silně zapůsobí na vaše okolí.     

Štír (24. 10.–22. 11.)

Ani ve velikonočním týdnu se nemusíte vzdát svých milostných nálad. V úterý přichází úplněk, který vám přináší situace, na které má vliv dění z dřívějška. Dostanete signál, jak recyklovat úspěchy z minulosti! Konec týdne si užijete v rodinném kruhu.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Úterní úplněk je jako stvořený pro posezení s některým z vašich přátel nebo obnovení nějakého společného plánu. Hezky vás to navnadí na domácí oslavy Velikonoc. Přesto se na poslední chvíli můžete rozhodnout vzít rodinu na výlet. Není to špatný nápad!   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokračují skvělé časy. Úplněk přinese vysokou tendenci těžit z dobré reputace. Vaše trpělivost a soběstačnost se stávají mocným atributem pro posun v kariéře. Buďte však obezřetní u zdraví, poklesne vám vitalita. Nekažte si velikonoční oslavy přepětím.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Zatvrzelý Mars a tvrdohlavý Merkur si s vámi stále pohrávají. Jejich nejoblíbenější zábavou je posílat do vaší mysli chmurné, pesimistické a podivné myšlenky. Snažte se jim vyvarovat meditací nebo zklidněním. Nebojte se, už to dlouho trvat nebude.           

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Máte před sebou krásný týden! O úterním úplňku se vám může přihodit něco neobvyklého, což zavání až tajemnem. Věnujte pozornost například i snu, který se vám v tom čase zdá. Velikonoce se ponesou na vlnách domácí pohody a radosti ze společných chvil.      

zdroj: https://www.kafe.cz/horoskopy/horoskop-na-10-4-2017-16-4-2017-35909.aspx

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: