Fantastické dárky ke Dni otců z eshopu plného fantasy, sci- fi, a dárků z filmů a seriálů.

08.06.2020 13:52

 

Protože se blíží Den otců (21.6), hledám a pátrám po vhodných dárcích pro všechny tatínky bez rozdílu věku. Když jsem se zeptala toho svého tatínka, tak musím říct, že ani nevěděl, že Den otců je. Tatínkové a otcové jsou prostě tak nějak opomíjeni. Nám, ženám jsou jejich svátky jako MDŽ a Den matek vždycky s předstihem připomínány, na tatínky se nějak zapomíná.

 Den otců se přitom v Americe slaví už od roku 1910, od roku 1966 se díky americkému prezidentovi Johnsonovi stala oficiálně třetí červnová neděle Dnem otců. U nás v Čechách je zatím svátek otců tak trochu opomíjen, a to je škoda. Od roku 2007 je alespoň v řadě měst pořádán Tátafest. Letos díky koronaviru tenhle festival asi nebude, oslavit Den otců můžeme ale všichni i doma, na posezení s přáteli, na grilovačce, rodinném výletu – prostě kdekoliv.

Tak to tedy napravme,  a udělejme všem otcům radost dárkem k svátku, o kterém leckdy ani nevěděli.  Tátové jsou pro děti velkým a důležitým vzorem. Proto je třeba jim udělat občas radost, a potěšit je třeba i drobným dárkem, aby věděli,  (a doufám, že to vědí), jak jsou důležití.

Jenže muže je občas trošku problém potěšit  dárkem, který je pro ně „ten na míru“.  Dárek by měl vyjadřovat i to, že víme, co obdarovaného baví a těší. Kupovat pěnu na holení a deodorant je prostě už dávno pasé. Pokud chceme udělat opravdu radost, je třeba kupovat dárky pro radost, ne pro nutnou potřebu. Tady často narazíme na problém – prostě nevíme.

A protože jsme národ milovníků seriálů a filmů, já chodím vybírat dárky na padawan.cz. Mám jistotu, že takovým dárkem udělám radost vždycky.

 Pár tipů na prima dárky z eshopu padawan.cz  vyberu a ukážu v tomto článku.

Každý z tatínků je hrdý na to, že je táta, proto jsem vybrala  Mikinu s kapucí Superman pánskou modrou

V očích dětí je tatínek vždycky superman, který všechno dokáže  – je nejlepší a nejsilnější. Proto je tahle supertatínkovská mikina originální a prima tip na dárek.

Mikinu koupíte po kliknutí zde: mikina s kapucí Superman pánská modrá

 

Protože se blíží léto, a doufám, že konečně už odložíme mikiny, můžete koupit ve stejném supermanovském duchu pro táty i tričko. Uvidíte, že tohle tričko bude každý táta nosit s radostí, a hrdostí - tričko pro Táta - Supermany

Triko koupíte po kliknutí zde: tričko Superman Dad pánské černé.

 

Nevím jak u vás, ale u nás dcera měla tátu odmala doslova omotaného kolem prstu. Stačil jí pohled a úsměv, a táta by se pro svoji princeznu rozkrájel. Když pak dcery začnou vyrůstat z princeznovského věku, a dospívají, je tu věk „zmiz od mých dveří, než na tebe vezmu vzduchovku“. Pro táty dospívajících dcer je prima triko s nápisem Má dcera, můj anděl, ublížíš li jí, ublížím já tobě. Vtipné tričko, které lze nosit do garáže i do práce.

Triko koupíte po kliknutí zde: tričko Má dcera můj anděl pánské černé

 

Tatínky  drsňáky potěší tričko, ve kterém se budou cítit jako Vikinský dobyvatel.

Tričko koupíte po kliknutí zde: tričko Viking Dad černé

 

Pokud chcete udělat radost maličkostí, vybírejte z nabídky klíčenek, například s Thorovým kladivem, nebo s Hulkem a spoustu dalších.

Klíčenky koupíte po kliknutí zde: klíčenka Thorovo kladivo a klíčenka Hulk 

Pokud máte doma mistra grilů a všech grilovaček, určitě ocení vtipný set zástěry, chňapky a utěrky.

Set koupíte po kliknutí zde: Kuchyňský set zástěra, chňapka, utěrka Simpson

 

 

Občas i muži ocení nějakou hračku pro radost. Klidně i plyšáka. Takový Darth Vader pro milovníka Star Wars bude určitě trefou do černého

Plyšáka koupíte po kliknutí zde: plyšák Darth Vader 25 cm

 

Poslední můj tip je hrneček. Takový ten dárek, který potěší a je i praktický. Hrneček z Pána prstenů. Každému tátovi doma i v práci při pití kávy nebo čaje připomene, že jste si na něj vzpomněli, a dostali nečekaný dárek ke Dni otců. Na takové dárky budou určitě pyšní. Protože je to hrnek pro pořádného chlapa, vejde se do něj 300 ml čaje, nebo kávy.

Hrnek koupíte po kliknutí zde: hrnek Pán prstenů 300 ml

 

Pokud jste doposud Den otců neřešili, je nejvyšší čas to napravit. Překvapme letos všechny táty, a dejme jim prima dárek, ať vědí, že na ně doma myslíme. Ať jsou pyšní na to, že jsou tátové. Jestli jste si z tipů, které jsem Vám dala, nevybrali, podívejte se na výběr dárků, které připravili na eshopu padawan.cz.

Výběr naleznete zde: eshop padawan.cz – Den otců  

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: