Edukační auto - odrážedlo, které vaše děti naučí abecedu a poznávat zvířata. Mluví česky.

17.12.2020 15:15

 

Mikro hračky Auto edukační/odrážedlo česky mluvící

 

O tom, že mám ráda hračky, které se dětem líbí a ještě je něco naučí, jsem už párkrát psala. Vždycky když najdu na trhu takovou hračku, jsem nadšená. Teď se mi to opět povedlo. Objevila jsem skvělou hračku pro malé děti – nádherné edukační auto – odrážedlo, které kromě toho, že se na něm svezou, na děti zároveň mluví. Auto/odrážedlo je od společnosti Mikrotrading.

Hračky od společnosti Mikrotrading poznáte snadno – mají logo ducha. Je to společnost, která se zabývá dětskými hračkami už dlouhou řádku let, její hračky splňují všechny potřebné atesty bezpečnosti a kvality, proto když vidím logo ducha, vím, že na tuhle hračku se můžu spolehnout.

Pokud se chcete o společnosti Mikrotrading dozvědět více (historii firmy, její obchodní aktivity a prohlédnout si certifikáty, které hračky splňují, klikněte zde. Společnost Mikrotrading.cz

 

Když byly moje děti malé, často jsme řešili, že hračku poškodily tím, že si na ni sedly – tedy hlavně autíčka. Často neúmyslně – děti prostě zkoumají, co hračka umí, a svézt se na autíčku, nebo bagru, nebo prostě na něčem s kolečky je tak lákavé. Ty úplně malé děti často nechápaly, proč na odrážedle sedět mohou a uveze je, a autíčko má také kola a neuveze je.

Teď jsem objevila hračku, kterou si děti zamilují – je to autíčko, které slouží jako hračka, a zároveň i jako odrážedlo. A ještě umí něco, co děti prostě milují – mluvit a vydávat zvuky. Ale k tomu se dostanu později.

Edukační auto/odrážedlo je z pevného kvalitního plastu, nosnost má až 25 kg. Doporučené je pro děti od 1,5 roku, horní věková hranice stanovena není, hrát si s ní mohou děti až do předškolního věku, jen je třeba brát zřetel právě na váhový limit.

Autíčko je krásně barevné, převládá na něm žlutá barva. Pod sedadlem je auto vybaveno malým úložným prostorem na plastové kartičky s písmeny a zvířátky.

Vybaveno je pohyblivým kompasem a vysílačkou. V horní části je modré vysouvací madlo pro lepší ovládání auta a bezpečnější sezení.

Pokud děti pootočí červeným klíčkem zapalování, rozsvítí se autu světla, a ozve se zvuk startování a poté i melodie. Auto je aktivováno.

Po stisknutí modrého tlačítka v přední části auta se ozývají česky různé věty a úkoly pro děti, jako třeba: najdi geparda, které zvíře vydává tento zvuk, a podobně. Hlas je zřetelný, výslovnost skvělá, řeči je velmi dobře rozumět.

Nejvíc jsem ale nadšená z toho, že auto děti učí poznávat písmenka, trénuje jim motoriku, učí je zvířata a jejich počáteční písmenka. To je prostě paráda. Formou hry se děti postupně naučí abecedu.

V kapotě je slot pro vkládání kartiček. Po vložení kartičky auto řekne název zvířete, jaký vydává zvuk a na jaké písmeno začíná. Kartičky jsou oboustranné – na jedné straně M jako medvěd, na druhé N, jako nosorožec a podobně. Děti si spojí to, co vidí na obrázku s tím, co slyší z autíčka. Kromě počátečního písmene si vybaví, jak zvíře vypadá, a dozví se, jaký vydává zvuk. Prostě paráda.

Tahle hračka je opravdu skvělá. Barevná, takže se dětem líbí, naučí děti abecedu, zvířata, poznávání prvních písmen ve slově a ještě se na hračce mohou svézt.

Barvy jsou vhodné pro kluky i holky, takže toto odrážedlo – autíčko může vozit děvčátka i chlapečky.

Když se mne někdo zeptá, co si představuji pod pojmem chytrá hračka, tak odpovím, že například tohle autíčko. Není to jen bezduché poslouchání, děti musí vyvíjet nějakou aktivitu, musí se soustředit, jaké zvíře na kartičce mají, a které písmenko je to, které kartička učí. A když je učení unaví, prostě si sednou na auto, odrazí se a projedou se.

Jsem moc ráda, že jsem tohle autíčko měla možnost vyzkoušet. Mám tak velkou radost, když objevím kvalitní hračku.

Opět se mi potvrdilo, že je fajn sázet na vyzkoušené značky – já mám ve velké oblibě hračky s duchem od Mikrotrading, a nebudu to měnit. Krom toho vím, že když je hračka označena logem ducha, nemusím nikde složitě zkoumat, jestli je hračka pro děti bezpečná, protože hračky s duchem jsou prověřené a mají všechny nutné certifikáty.

Auto najdete určitě ve spoustě hračkáren, nebo na internetových eshopech, já vyberu namátkou jeden a dám vám na něj přímý odkaz.

Pokud si chcete hračku prohlédnout, nebo koupit, klikněte zde: Auto edukační/odrážedlo

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: