Dřevěný domeček pro panenky - pro radost každé malé holčičky.

26.09.2018 15:02

Domeček pro panenky. Neznám žádnou malou holčičku, která by po něm netoužila. A nejen holčičky, i my dospělé ženy si se svými dcerami rády sedneme a hrajeme si s panenkami. A domeček je pro nás takovou srdeční záležitostí. Proto jsem zajásala, když jsem na stránkách internetové galerie Lunzo.cz objevila dřevěný domeček pro panenky za skvělou cenu.

Tenhle domeček je tak krásný, že pokud ho koupíte jakékoliv malé holčičce pod stromeček, budou jí očička svítit víc, než žárovičky na stromečku.

Mám ráda dřevěné hračky. A tahle je o to lepší, že nedáte dítěti hotový výrobek. Aby si s ním mohla hrát, musí se o to zasloužit, a domeček si poskládat. Počítejte ale s tím, že malé holčičky ten domeček nezvládnou postavit samy. To by na ně bylo složité. Budete jim muset pomoct a strávit tak společně spoustu hezkých chvilek – a na jejich konci bude krásný malý pokojíček pro panenky.

S vlastním sestavením vám může pomoct i tatínek, nebo dědeček – jejich pomoc budete asi potřebovat při zapojení světýlek, ale šikovné maminky to zvládnou samy.

Připravte si také lepidla – v prodejnách s výtvarnými potřebami si kupte lepidlo na papír – lepší je to v tyčince, protože tolik papír nenavlhčí, disperzní lepidlo, nebo lepidlo na plasty, a já jsem používala i vteřinové lepidlo, s tím ale musí pracovat dospělí a holčičkám pomoct (/vteřinové lepidlo dětem do ruky raději vůbec nedávejte). Prima je i oboustranná průhledná lepící páska, a na drobné předměty pinzeta.

Domeček vám přijde v krabičce rozložený na díly. Všechny díly jsou v uzavřených sáčcích. Dílů i materiálu na polštářky a dekorace je dostatečně velké množství, některé mi i zbyly. Všechny díly jsou opravdu velmi kvalitně opracované, bez otřepů. Přiložený je i návod.

Výrobky jsou opravdu velmi kvalitně připravené, působí až dojmem modelářských kvalitních výrobků – například knížky jsou opravdu složené tak, že i na těch miniaturních stránkách jsou obrázky, na každé stránce jiný a lze knihou i listovat. Knížky je ale lépe skládat s pinzetou, jsou opravdu drobné. A tak je to se všemi dekoracemi. Jsou promyšlené a kvalitně vyrobené do posledního detailu. Některé stačí vystřihnout, jiné je lépe vyříznout pomocí skalpelu, nebo zalamovacího nožíku (také koupíte ve výtvarných potřebách, nebo je mívají tatínkové v nářadí).

Výhodou při výrobě pokojíčku – nebo chcete-li domečku pro panenky je to, že se nemusíte dogmaticky držet přiloženého návodu. My jsme také domeček nesložili přesně tak, jak je na obrázku návodu, ale některé dekorace jsme si upravili, jiné vynechali a další naopak vyrobili. Holčičky si třeba ze sirek a alobalu mohou vyrobit zrcadlo.

Pokud nemáte doma malou holčičku, které byste domeček koupili, a přesto se vám líbí, můžete si ho poskládat a vystavit třeba na poličku – vypadá báječně, a každý pohled na něj vás tak trochu přenese zpátky do dětství.

Materiál: dřevo, tkanina, papír, plast

Rozměry: 17,1 x 11,6 x 13,1 cm

Hmotnost: 0,5 kg

Obsah balení: 1x Nábytek stejně jako na obrázku (nesložený), LED světlo, kočičí panenky, kryt na prach

Balení neobsahuje: lepidlo, nářadí, baterie ( jsou potřeba 2 malé tužkové na světlo),

Ke složení budete potřebovat: nůžky na papír, nůž, šroubovák, pinzety

 

Pokud tedy máte rádi tvořivé dárky, u kterých se děti i zabaví a musí samy vynaložit nějaké úsilí, aby měly svou vysněnou hračku, tenhle domeček je to pravé. A když budete dětem pomáhat domeček skládat, lepit a dekorovat, zažijete určitě spoustu krásných společných chvil.

Na internetové galerii Lunzo.cz nakoupíte spoustu krásných hraček, a dalšího zboží.

Doručení je vždy bez poštovného – tedy zdarma. Počítejte pouze s delší dobou doručení – ta je napsaná u každého zboží. Ceny na Lunzo.cz jsou vždy nižší než v ostatních internetových galeriích, na stránkách mají i často soutěže o slevu nebo dokonce nákup zdarma a jiné lákavé ceny.

Na Lunzo.cz nakupuji často, a nikdy se mi nestalo, že by zboží nepřišlo – většinou přijde v kratším termínu, než je uvedeno. Za bezproblémové doručení objednávky na Lunzo.cz ručí vrácením peněz v plné výši, nákupem tedy nic neriskujete.

Pokud chcete koupit dřevěný skládací domeček pro panenky, klikněte zde: dřevěný domeček pro panenky

Celý sortiment internetové galerie si prohlédněte zde: Lunzo.cz

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: