Daxni.cz - nový způsob streamového vysílání

11.04.2017 13:03

 

V dnešní uspěchané době nemá nikdo času nazbyt. A tak pomalu ustupujeme od zdlouhavého čtení článků na rychlejší a pohodlnější systém videopříspěvků. Velmi populárním se v poslední době stává streamové vysílání - streamování živého videa. Tento trend mě velmi zaujal, a myslím, že na sociálních sítích se všichni setkáváme čím dál tím víc s tímto způsobem prezentace. Nikterak nás nepřekvapuje, když i ve zpravodajských relacích v televizi je čím dál tím víc videopříspěvků od diváků. Živé streamové vysílání se stává čím dáál tím víc populární a zvykáme si na něj. Já jsem byla upozorněna na stránku Daxni.cz, která se tímto způsobem videoprezentace zabývá. A byla jsem hodně zvědavá, jak to funguje, tak jsem se na stránky Daxni.cz přihlásila. 

Registrace je krátká a můžete začít nahrávat vlastní videa pro ostatní, nebo sledovat streamové živé vysílání.

Stačí vám málo - jen internet, počítač nebo mobil ,on line připojení a je z vás Streamer a Video bloger.

k čemu slouží taková stránka jsem vám našla přímo v prezentaci stránky, a protože je tu velmi dobře popsané jak to všechno funguje, tuhle sekci jsem pro vás okopírovala:

 

  • Zábava – hraní her, her online, komunikace s kamarády online, zhlédnutí online koncertu a sportovních zápasů atd.
  • Učení a školení  - pokud něco umíte, budete to moci naučit někoho jiného. Nebo budete mít možnost najít ihned online někoho, kdo naučí něco Vás, a to vše v pohodlí domova nebo na cestách.
  • Práce a vydělávání peněz – jak jsem se již zmínil v bodu dva, pokud něco umíte a to cokoliv, hrát dobře hru, dělat svíčky, lepit z hlíny, cizí jazyk, hrát na hudební nástroj, něco prodávat, orat, jezdit v autě, matematiku… A chcete prodat jak své znalosti, nebo služby online, pak je můžete celkem jednoduše zpeněžit. Uděláte svoje vysílání za minimální poplatek např. 1-3 Kč (může se to zdát málo), a pokud k Vám přijde na hodinu 2000 lidi, pak už máte za den od 2000-6000 Kč.
  • Seznamování a randění- seznamte se online s lidmi, kteří se vám libí a jsou vám sympatičtí.
  • Online cestování – Vaši přátelé, známí, rodiče, nebo cizí osoby Vám pomocí aplikace v mobilu ukážou zákoutí naši matičky Země, ale i Vy můžete nabídnout přenos z cest. I kdyby se jednalo jen o cestu do školy nebo práce.
  • Reklama a marketing - vlastníte e-shop, obchod, jste právník, účetní, taxikář, pilot? Nabídněte své služby, online zdarma ukažte kabelku, novou kolekci šperků a hraček. Ušetřete čas zákazníkům a za poplatek jim ukažte zboží, které hledají i s jeho parametry.
ještě váháte a nejste si jistí? Podívejte se na video - co je lepšího pro videovysílání než videoreklama - tak tady ji máte-stačí kliknout zde: Video Daxni.cz
 
stránku Daxni najdete po kliknutí zde: Daxni.cz
 
a tak neváhejte a natáčejte, vaše videa  se tak stanou součástí celosvětového projektu a pobaví nebo informují spoustu lidí. Videoreportáže se stávají populárními a přispět může každý z nás. 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: