Čokoládové pralinky Carla pro lepší náladu a hezčí den

30.04.2018 14:15

Čokoláda. Jedna z nejoblíbenějších lahůdek na světě. I já jí velmi ráda podléhám a mlsám.

Mlsná jsem byla už jako malá holka, moc ráda jsem stála před pultem s cukrovinkami a vybírala. Tehdy mi bylo jedno,  jakou čokoládu si dám. Hlavně když jí bylo hodně.

Dnes už si vybírám a nahrazuji kvantitu kvalitou. Moc ráda sáhnu po tabulce kvalitní čokolády a užívám si ten slastný pocit, když se mi začne rozpouštět na jazyku.

A jsem ráda, že u nás v Česku máme takový výběr.

Dnes bych vám chtěla představit společnost Carla, jejíž čokolády mlsám nejraději.

Společnost CARLA spol. s r. o. je již od roku 1992 český výrobce čokolády ze Dvora Králové nad Labem. Nabízí širokou škálu svých hotových výrobků, ale také poskytuje široký sortiment pro průmysl a gastro jako např.: čokolády, polevy, náplně a fondán. Používá pouze ty nejkvalitnější suroviny z různých koutů světa a dbá na vysokou jakost zpracování za použítí tradičních postupů.

Já jsem pro vás ochutnala a otestovala Višně v čokoládě. Možná si řeknete, co je na višních v čokoládě zvláštního. Je to právě čokoláda. Tyhle višně v čokoládě jsou vyrobeny z velmi kvalitní 70 % čokolády. Takže čokoláda je velmi chutná, a jako všechny čokolády s vysokým procentem kakaové sušiny je nejen dobrá, ale i prospěšná našemu zdraví.

Bonboniéra Višně v čokoládě je plná lahodných čokoládových pralinek ( 50 % čokolády a 12 % višní v alkoholu).

Společnost Carla vyrábí Višně v čokoládě v několika variantách – vybere si tedy každý – ať už pro vlastní pochutnání, nebo jako dárek.

Višně v hořké čokoládě 190 g


Višně v hořké čokoládě 50 g


Višně v hořké čokoládě BOX 120 g

 

Kvalitní hořké čokoládě jsem přišla na chuť teprve nedávno. Dříve jsem upřednostňovala mléčnou čokoládu. Tahle chuť mi ale doslova učarovala. Už ve chvíli, kdy vložíte pralinku do pusy, a začne se rozpouštět na jazyku, se vám chce až slastně přivřít oči. No a ve chvíli, kdy pralinku rozkousnete, rozlije se vám v ústech příjemná chuť višňového likéru, a kousnete do šťavnaté višně, začnou vaše chuťové buňky v puse doslova zpívat Ódu na radost. Když se kvalitní hořká čokoláda smíchá s likérem – je z toho prostě úžasné potěšení. Tyhle pralinky jsou prostě neskutečně dobré. Tak dobré, že u jedné prostě nezůstanete. A já jsem zase jednou opravdu pyšná, že my, Češi dokážeme vyrobit tak vynikající a chutnou věc.

Pokud chcete čokoládu Carla koupit, klinětě zde: seznam prodejen, kde koupíte čokoládu Carla

Pokud si chcete prohlédnout celý sportiment výrobků, klikněte zde: čokolády a čokoládové výrobky Carla

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: