Bustinol - přírodní přípravek pro hormonální rovnováhu a pevnější poprsí. Zmírňuje i příznaky menopauzy.

16.03.2021 13:22

Jsou určitá období v životě ženy, kdy se necítíme úplně v pohodě. A to se vyjadřuji hodně mírně. Někdy jsem měla pocit, když jsem měla PMS (premenstruační syndrom), že budu na krku nosit cedulku: „Udržujte bezpečný odstup, kouše!“. Období, kdy jsem si připadala jako časovaná bomba, většinou vystřídalo období, kdy mě dojímalo naprosto všechno, co jsem kolem sebe viděla. Čím jsem starší, tím víc se dojímám - u každého filmu mi tečou slzy jako hrachy. Tohle období většinou naštěstí netrvá dlouho. Naštěstí pro nás ženy, i pro naše okolí.

Jenže věk nezastavíme, a tak se k PMS začíná přidávat hormonální houpačka doby před menopauzou (přechod), a v i v průběhu menopauzy.

Tady se k výkyvům nálad a přecitlivělosti začne přidávat ještě bušení srdce, návaly horka, a spousta přidružených potíží jako pocení a podobně. Řeknu vám, nic moc. Pak už jen člověk touží po tom připadat si normálně. Jasně, je tu určitě řešení užívat hormonální přípravky. To ale většina žen nechce, a jiné – jako například já – ze zdravotních důvodů ani nemůže. Vlasy se mi ježí už jen z té představy, že by to takhle mělo být na dlouho.

 Naštěstí na trhu existují i nehormonální přípravky, které zmírňují všechny tyhle problémy způsobené hormonální nerovnováhou.

Já jsem vyzkoušela přírodní přípravek Bustinol

Zaujal mne tím, že je to přípravek s dlouholetou tradicí. Vyráběn je už od roku 1905. Řekla jsem si, že když je něco na trhu tak dlouho, stále je žádané, a má dobré recenze, musí to určitě fungovat.

Přípravek jsem tedy začala zkoušet. Užívám ho měsíc. Stačí 1x denně 3 kapsle.

Kapsle jsou přírodní, neobsahují estrogen ani žádné jiné hormony. Vše je jen na přírodních látkách a bylinách.

Účinnou látkou v Bustinolu jsou látky rostlinného původu, které jsou podobné ženským hormonům – takzvané fytoestrogeny.

Díky nim se hladina hormonů stabilizuje a udržuje v tak, že se cítíme lépe. 

Příznivým účinkem je i to, že máme větší a pevnější poprsí, lepší kvalitu pokožky a vlasů, přípravek příznivě působí na kvalitu kostí (to je super, protože osteoporóza není nic příjemného) a tak dále. 

Co je ale opravdu super – Bustinol pomáhá redukovat proces ukládání tuků. To je problém spousty žen v období kolem menopauzy. I já jsem si toho na sobě všimla. Musím jíst menší porce, protože jsem začala přibývat na váze i když jím stejně jako dřív, a kulatím se i tam, kde o to vůbec nestojím. To fakt nechci. Nechci mít strach sníst kousek čokolády s pocitem, že s každým polknutím mám o kilo navíc.

Užívám Bustinol měsíc a jsem zatím spokojená.

K tomu, aby účinek začal být znát v plné síle, bude třeba asi užívat přípravek delší dobu, než jen měsíc. I za tuhle poměrně krátkou dobu už na sobě pozoruji příznivé účinky. (A to jsem v užívání měla zhruba týdenní pauzu, protože mi nebylo dobře – zlobil mě žlučník).

Po zhruba třech týdnech se mi hodně zmírnilo pocitové vnímání tepla – nemám takové návaly horka. Tedy nemám je tak často, a pokud ano, trvají kratší dobu a jsou snesitelnější. Co jsem ale hodně ráda, je, že se téměř v noci nepotím. Noční pocení je opravdu protivné – je vám pak zima, a měnit dvě mokré košile za noc je fakt nepříjemné.

Jsem moc spokojená, a doufám, že po delším užívání budou účinky ještě lepší. Ráda bych se některých příznaků zbavila úplně. Například výkyvy nálad a lítostivost mi fakt chybět nebudou. Manžel zas bude určitě rád, že se nebude probouzet vedle vzteklé lvice…

Jaké že kouzelné bylinky v Bustinolu jsou?

•  Serenoa plazivá                
•  Pískavice řecké seno 
•  Damiána pravá 
•  Pampeliška lékařská 
•  Smldinec chlupatý 
•  Jetel luční 
•  Fenykl obecný 
•  Chmel otáčivý 
•  Andělika čínská 
•  Meduňka lékařská 
•  Benedikt lékařský 
•  Srdečník obecný

Pokud tedy máte potíže s premenstruačním syndromem, začínajícím přechodem, nebo chcete mít větší a pevnější poprsí, zkuste přírodní doplněk stravy Bustinol. Já jsem spokojená- cítím se o něco lépe u ž po měsíci užívání.

Pokud se chcete o přípravku dozvědět více, nebo si ho koupit, klikněte zde: Bustinol kapsle

 

A ještě jeden Bustinol přípravek bych vám ráda doporučila – je to Lotion Bustinol na dekolt.

Jednou z prvních věcí, která mne upozornila na to, že stárnu, byla povislá vrásčitá kůže kolem krku a na dekoltu.

Moje poprsí ztrácí pružnost a jsou na něm „varhánky“. Docela mě to trápilo a zlobilo. Mám ráda trička s výstřihem do V, a stárnutí už začínalo být vidět opravdu dost.

 S Bustinol Lotion se ale dá i tenhle nepříjemný dopad stárnutí zmírnit a zlepšit. Je to taková malá lahvička s mlékem, které krásně voní – takže aplikace je velmi příjemná. Stačí 2x denně mazat do oblasti dekoltu a na poprsí, a už po 2 týdnech můžu říct, že se mi na sebe lépe kouká do zrcadla, a v tričku s výstřihem se zase cítím celkem fajn. Ten rozdíl je opravdu viditelný, a cítím ho i sama na sobě – je mi příjemněji.

Pokud se chcete o tomhle elixíru mládí pro náš dekolt dozvědět víc, klikněte zde: Bustinol Firming Lotion 50 ml

A co říct na závěr? Připadám si mnohem lépe - klidnější, bez potíží, a díky pevnějšímu a vypnutému dekoltu i přitažlivější. Je to jako takový elixír mládí pro ženy v tabletách a pleťovém mléku. Jsem moc spokojená.

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: