Autorské polodrahokamové šperky ze "Šutrárny od Brigid" - šperky s duší, které sluší..

05.03.2020 13:34

Šperky

Každá žena se ráda zdobí. Šperky máme rády a nosíme je jako módní doplňky. To už dělaly naše praprapředchůdkyně – na archeologických nalezištích byly nacházeny různé ozdoby, náramky a „cetky“ na ozdobu. Chceme být krásné a tak se rády ozdobíme, abychom se líbily. Nejsem jiná. Miluji šperky. A nemusí to nutně být drahé kovy, které mne zdobí. Mám moc ráda šperky, které mají duši – šperky autorské.

Takové jsou i šperky ze „Šutrárny u Brigid“. Tenhle obchůdek se šperky z drátků a polodrahokamů jsem na facebooku našla čistě náhodou. Mám tyhle náhody ráda – najednou na vás vyskočí obrázek s něčím zajímavým. Tak jsem obrázek rozklikla a pak už jsem se jen rozplývala nad fotkami vyrobených produktů. A že je z čeho vybírat. Váhala jsem dlouho, jestli si vybrat náhrdelník, nebo náramek. 

Náramky miluji (a už teď je mi jasné, že si u Brigid nějaký koupím), náhrdelníků mám ale málo, a líbí se mi v zimě a na jaře na svetrech. Takže bylo rozhodnuto. Pak už jsem se jen rozmýšlela nad volbou polodrahokamu. Moje oblíbená barva je modrá, proto byl konečnou volbou nádherný sodalitový kamínek. Na tvaru šperku jsme se s paní Brigid dohodly velmi rychle.  V podstatě u ní není nic problém, na všem se domluvíte. Je velmi vstřícná, milá a ochotná. A pak už jsem se jen těšila, jaký šperk mi přijde.

Ještě něco k sodalitu. Už od dávných věků lidé přisuzují polodrahokamům různé vlastnosti. Magické, nebo léčitelské. O sodalitu se říká, že pomáhá léčit stres a nervy, odstraňuje potíže způsobené strachem a napětím, čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, posiluje imunitní systém, snižuje horečku a krevní tlak. Užívá se při meditacích, koncentraci, posiluje sílu ducha, moudrost a léčení. Je přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Mívá modrou, bílou nebo šedou barvu.

Ať už vlastnostem polodrahokamů věříte, nebo ne, jsou nádherné. A do šperků jako stvořené. Polodrahokamové šperky jsou nádherné a zdobí.

Jako můj náhrdelník. Sodalit vložený do drátkovaného závěsu vypadá báječně. Hned jsem si ho zkusila, a mám z něj ohromnou radost.

Pokud máte rádi krásné, originální šperky z polodrahokamů, určitě se podívejte na facebooku na stránku s originálním názvem Šutrárna u Brigid. Určitě si vyberete. Výběr šperků je ohromný, a můžete se s paní Brigid domluvit i na šperku podle vlastní představy. S drátky přímo kouzlí. A protože tyto šperky jsou i cenově dostupné pro každou z nás, můžeme jaro přivítat originálním šperkem, jaký nemá nikdo jiný – každý ze šperků je originál, protože je vyráběn ručně, každý kamínek je trochu jiný. 

Chcete být krásné s novým šperkem? Pak si vybírejte ten svůj – stačí kliknout zde: facebook Šutrárna u Brigid 

 

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: