Vileda mikrohadřík na vodní kámen

26.05.2016 11:46

Taky Vás na vodovodních bateriích, dlaždicích, odkapávačích, na keramickém povrchu a sprchách rozčilují zaschlé kapky vody a tvořící se vodní kámen. Nás tedy ano, proto jsme se rozhodli otestovat Vileda mikrohadřík na vodní kámen.

Hadřík je příjemný na omak, má na jedné straně abrazivní mikročástice, kterými odstraňuje zaschlé vodní kapky a tvořící se vodní kámen . A co je pro nás důležité – bez použití drastických čistících prostředků. Hadřík lze použít suchý nebo i vlhký, takže stačí kdykoliv vzít a začít otírat. Pokud máte na dlaždicích víc vody, stačí ji otřít měkkou houbovitou stranou hadříku. Otírá se s ním opravdu dobře, stačí pak jen vyždímat a otírat dál.

Po použití ho jen vypereme a je připravený na další použití. Hadřík jde vyprat i v pračce, až na 60°C, takže používání Vileda hadříku na vodní kámen je i hygienické. Po vyprání stačí rozložit a nechat uschnout (schne velmi rychle, rychleji než obyčejné běžné hadříky).

Takže na závěr – pokud chcete mít hezkou koupelnu nebo kuchyň, kde máte dlaždice, keramické povrchy a vodovodní baterie, určitě si hadřík Vileda pořiďte. Zbavíte se vodního kamene usazujícího se na sprchách, dlaždicích a podobně a ještě jsou tyto povrchy krásně naleštěné. Při pravidelném používání si myslím, že se zbavíte problému zašedlých dlaždic a povrchů z keramiky napořád.

Navíc ušetříte peníze za nakupování chemických čisticích prostředků a hotovo máte během chvilky.  Hadřík Vileda na vodní kámen řadím mezi „skvělé vychytávky“, které ušetří čas i práci. Pořízení hadříku určitě stojí zato. Samozřejmě, nemůžete čekat, že odstraní velký nános vodního kamene, který se tvořil několik let. Je to hadřík, co šetří práci při běžném (každodenním) úklidu. Ještě ho nemáte? Pak neváhejte a určitě si ho kupte. Tenhle hadřík za to stojí. 

Nejlevněji hadřík zakoupíte přímo v eshopu Viledy- po kliknutí na odkaz se Vám otevře přímo stránka eshopu: Mikrohadřík na vodní kámen

pokud se chcete povívat i na ostatní výrobky, adresa eshopu Vileda je tady- stačí kliknout na odkaz : Vileda

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: