tip na dárek - ponožky pro myslivce, rybáře a spousta punčochového zboží

21.10.2016 12:17

 

Přináším vám další tip na dárek a to jhsou ponožky pro myslivce a rybáře..Pokud máte doma myslivce nebo rybáře, kteří i na podzim rádi chodí do lesa a k vodě, neváhejte a pořiďte jim ponožky, které jsou určené do chladného počasí. My jsme vyzkoušeli ponožky Dr. Hunter pro myslivce, rybářství a jsme velmi spokojení.

Tedy přítel, protože jsem je nosí on - i když sedí u vody a chytá ryby, necítí chlad od nohou, ponožky si moc pochvaluje. materiál je příjemný, teplý, nekouše a nepotí se v ponožkách nohy. A protože je u vody potřeba, aby nebyl chlad od nohou, vyplatí se investovat do opravdu kvalitních ponožek.

Takže pokud chcete, aby i váš myslivec nebo rybář měl nohy v teple, kupte mu ponožky Dr. Hunter pro myslivce, rybářství 

nemají tu ale jen myslivecké nebo rybářské ponožky, koupíte tu jakékoliv dámské, pánské nebo dětské ponožky, čepice a rukavice,šály , punčochové zboží, termo prádlo, legíny - na jedné stránce je výběr všeho punčochového zboží v dobré kvalitě

 

ponožky koupíte na https://www.kupsiponozky.cz/ 

tady je opravdu přímo ponožkový ráj - koupíte tam všechny typy ponožek  jaké chccete, výběr je opravdu veliký, dámské, pánské, sportovní, hobby, nadměrné, dětské obrázkové - vyberete si určitě všichni.

Ponožky Dr. HUNTER WINTER  s vlnou zimní pro myslivce, rybáře 37-49    Chlapecké rukavice s ABS FOTBAL Cenová akce Thermo čepice pánská HEAT HOLDERS UNI

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: