Testujeme pro vás epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610

29.08.2016 15:00

 

Epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610

Je léto. Většina z nás tedy řeší, jak se zbavit nepříjemných chloupků po celém těle. Přece jen nechceme na plážích nebo v sukni vypadat jako opičky.

Většinu z nás holení moc nebaví, ani já nejsem výjimka. Zkoušela jsem depilaci voskem, ale přiznávám, že to asi neumím, chloupky zůstávaly tam, kde být neměly, vosk jsem pak často nemohla smýt a to trhnutí- taky žádná slast. Kdybych se nestyděla, vyla bych bolestí na celé sídliště.

A tak jsem se rozhodla zkusit epilátor.. Přiznávám, že k jeho vyzkoušení mě lákalo to, že se nebudu muset holit – tedy vlastně epilovat tak často.

A tak jsem se rozhodla, že epilátor zároveň pro vás otestuji a podám informace pro ty, které ještě epilátor nemají.

Na testování mám epilátor Philips Satinelle advanced BRE 610.

Epilátor se vám bude líbit už po vyndání z krabičky. Je totiž velmi příjemný do ruky.

Výhodou tohoto epilátoru je jeho poměrně široká hlavice (30mm) a 2 možné rychlosti trhání chloupků.

Jak já jsem zjistila, mě vyhovuje víc ta vyšší, tou nižší jsem pak už jen „dotrhávala“ .

Velmi mi taky vyhovovala nasazovací masážní hlavice. Hlavně před první epilací – dost jsem se bála, že to bude bolet k nevydržení – přece jen trhání je bolestivé, ale ta masážní hlavice mi kůži trochu promasírovala a měla jsem pocit, že je vytrhávání snesitelnější. Nejdřív jsem samozřejmě šla vyzkoušet chlupy na ruce, připadaly mi slabší, a proto jsem si říkala, že to nebude tak šíleně bolet. Ukázalo se , že můj strach byl přehnaný. Znám sice i příjemnější pocity, než je trhání chloupků, ta rychlost je ale tak velká, že to během chvilky vlastně už ani nevnímáte. Jen na oblast bikin jsem si s vytrháváním zatím tedy netroufla.

Velmi příjemné je i podsvícení epilátoru . Vidíte tak i jemné chloupky, kterých si jinak nevšimnete a nemusíte se tedy pak na dané místi vracet. Hlava epilátoru je keramická pro lepší uchopení chloupků – nevyklouznou ani ty jemné. Epilátory Philips jsou vybaveny jedinečným systémem, ve kterém pinzety zvedají a navádějí ležící chloupky k trhacímu ústrojí- epilace probíhá blíž k pokožce a je tím účinnější.

Epilátor jde použít pro mokré nebo suché použití. Mně prozatím vyhovuje víc to suché, ale až se se strojkem víc sžiju, asi bude příjemné provést epilaci rovnou ve sprše. S každou epilací je chloupků trochu méně než poprvé, takže už je epilování příjemnější. Na jedno nabití vydrží strojek fungovat až 40 minut.

Takže já jsem v konečném výsledku velmi spokojená,  nemusím se zabývat epilací tak často jako doposud, strojek Philips Satinelle advanced BRE 610 mi padl do ruky jako ulitý (drží se opravdu skvěle), pop trhání jsem měla kůži červenou jen krátkou chvíli – asi díky poměrně vysoké rychlosti jsem neměla nohy ani ruce podrážděné.

Takže pokud se chcete v sukních a na pláži cítit skvěle a dosud jste s epilátorem váhaly, nebojte se toho vůbec. Je to celkem fajn a máte „oholeno“ na delší dobu. A pokud uvažujete o koupi nového přístroje, já vám doporučuji Philips Satinelle advanced BRE 610 – oproti jiným epilátorům má širší hlavici na trhání, a je opravdu velmi výkonný. 

Pevné uchopení i jemných chloupků

—————

Zpět


Kontakt

Jana v pohodě


Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: